دانلود ImageMeter 2.22.1 نرم افزار اندازه گیری ابعاد تصاویر – اندروید

نرم افزار ImageMeter ابزاری است که به شما کمک می کند تا زاویه ها و ابعاد تصاویر را اندازه گرفته و با توجه به عناصر داخلی تصاویر، به صورت تقریبی فاصله ها را داشته باشید. این ابزار سهولت مقایسه را به همرا دارد و باعث می شود که بدون نیاز به ابزارهای پیشرفته، عکس های مربوط به طراحی مهندسی آپارتمان ها را در اختیار داشته باشید و اندازه و فاصله ها را مشخص کنید. این برنامه ابزارهای پیشرفته دیگری هم دارد که می توان به اندازه حاشیه تصاویر و اندازه جعبه های متون نیز اشاره کرد.

با دانلود ImageMeter براحتی می توانید اندازه فاصله بین دستگاه های مختلف را داشته باشید و هر عکسی را با قابلیت پشتیبانی به این برنامه بدهید. طراحی بصری برنامه به خوبی امکان مشاهده و مقایسه اندازه ها را می دهد و به صورت پیشرفته ای ارائه شده است. نسخه جدید این برنامه با UI اکثر دستگاه ها بهینه سازی شده است و امکان چرخش متون را نیز فراهم کرده است.

کاور-ImageMeter

info

ImageMeter helps you measure dimensions, angles and areas in your photos with ease. No more need to draw a sketch of your apartment or furniture. Simply take a photo and annotate it with the dimensions on your phone or pad.

ImageMeter has the broadest support for Bluetooth laser distance measurement devices. Most devices from Leica, Bosch, CEM, Hilti, and TruPulse are supported (see below for full list of devices).

WHAT’S NEW
– text boxes can be rotated
– UI fixes for some devices

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

  دانلود فایل نصبی – معمولی