دانلود Infinity Shooting: Galaxy War 1.9.10 – بازی آرکید شلیک بی نهایت برای اندروید

بازی موبایل Infinity Shooting در واقع شکوه یک رقابت اکشن در فضا است و باید بتوانید گلوله های خود را در عرض چند ثانیه به سمت دشمنان خود نشانه روید و جنگ بزرگی را پیروز شوید. کار شما این است که در برابر بیگانگانی که به شما حمله کرده اند، قرار بگیرید و تا می توانید از آنها بکشید. سیستم بازی نوستالژیک و یقینا بازیکنان قدیمی آن را بیاد خواهند آورد. امید کهکشان به شما است و باید بتوانید برای شکست دادن دشمنان خود از نهایت خشم خود استفاده کنید و آنها را بسوزانید. تنها راه چاره شما سرعت است و باید در این راه تمرکز خود را روی تمامی جوانب حملات دشمن نگه دارید. این بازی روی سیستم عامل اندروید ۴٫۱ و بالاتر نصب و اجرا می شود.

Infinity Shooting: Galaxy War 1.9.10 Apk + Mod

کاور-Infinity-Shooting

info

Are you fan of space shooting, bullet hell games and like to blast enemies for glory? If the answer is “HELL YES!” Infinity Shooting: Galaxy War will suit you best!

Our Solar System has been invaded by space enemies, but we still have you as our last hope! As a admiral of space defender, will be defeating them, so wait no longer, aboard your spaceship and annihilate your enemies, save our planet, destroy the enemy conquer plan! Burn them, till the very last of them falls.

WHAT’S NEW
– Add new 5 levels.
– Fixed negative gold bugs.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی – معمولی

دانلود فایل نصبی – مود