دانلود Jackys Farm v1.3.0 – بازی مزرعه جکی برای اندروید

بازی Jackys Farm توسط استودیو بازی سازی Integra Games Global OU در فروشگاه گوگل پلی به صورت رایگان منتشر شده است. این بازی در سبک پازلی می باشد که توانسته با ۱۰۰ هزار دانلود امتیاز ۴٫۸ از ۵٫۰ را در گوگل پلی ثبت کند. در این بازی شما به عنوان یک مزرعه دار قدم در مزرعه خود خواهید گذاشت و همراه با کاراکترهای بامزه و دوست داشتنی پازل های زیادی را حل کنید.

به دنبال دزد مزرعه بروید و بعد از پس گرفتن چیزهایی که دزدیده یک درس حسابی به او بدهید. بازی مزرعه جکی همانند پازل طراحی شده است که با قرار دادن چند آیتم در کنار یکدیگر مراحل را پشت سر بگذارید و جوایزی و پول زیادی به دست بیاورید و برای مزرعه خود بذر، حیوانات و محصولات زیادی خریداری نمایید و مزرعه خود را بزرگتر نمایید و به صورت روزانه جوایز ویژه ای دریافت کنید. شما برای اجرا این بازی به اندروید ۴٫۰٫۳ و بالاتر نیاز دارید.

Jackys Farm v1.3.0 Apk+Mod

بازی-jacky-s-farm-اندروید

info

Become the best farmer in this fun match-3 game based on your favorite fairy tales! Go on an exciting adventure, traveling the world of the beloved fairy-tale characters. Defeat the evil Giant who robbed Jacky’s farm. Go after him on the beanstalk and help to return the stolen items and teach the scoundrel a lesson.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی – معمولی

دانلود فایل نصبی – مود شده