دانلود بازی معمایی مکعب میوه ای Juice Cubes 1.69.01 – اندروید

Juice Cubes بازی زیبایی در سبک پازل می باشد که کاربران در آن می بایستی مکعب های میوه ای جابجا کنند و با دانلود Juice Cubes و با قرار دادن در جای درست خود بتوانند امتیازات خود را در بازی افزایش دهند. بازی دارای ریتم اعتیادآوری می باشد به طوری که با گذر از هر مرحله می توانید تا از قابلیت های ویژه بازی استفاده کنید و خود را برای رسیدن به مراحل بالاتر تمرین دهید. امتیازات شما می تواند سرنوشت شما در بازی را تعیین کرده و ویژگی های خاصی را به شما اعطا نماید که بتوانید با شانس بیشتری به سمت کسب پیروزی در بازی بروید. بازی دارا گرافیک زیبایی می باشد و می تواند المان ها و جلوه های ویژه خاصی را در هنگام کسب امتیازات مختلف مشاهده نمایید. این امتیازات در نهایت می توانند به صندوقچه شما اضافه شده و در مراحل سخت تر یاری دهنده شما باشند. اگر شما نیز می خواهید یک بازی در سبک کندی کراش را تجربه نمایید و از محیط تکراری آن به سمت یک بازی جدید بروید این بازی می تواند انتخاب بسیار خوبی برای شما باشد.

با دانلود Juice Cubes آنچیزی که شما مشاهده خواهید نمود در واقع همان مکعب های میوه ای هستند که در طی بازی شما ترکیده و با قرار گرفتن در جای درست خودشان می توانند امتیازاتی را برای شما به ارمغان داشته باشند. سبک پازل بازی بیش از حد معمول دارای هیجان و زیبایی می باشد و این ویژگی بازی را از سایر بازی های هم سبک متمایز تر و زیبا تر کرده است. این بازی بر روی سیستم عامل اندروید ۳٫۰ و بالاتر نصب و اجرا می شود که کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود Juice Cubes از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایند.

Juice Cubes 1.69.01 Apk + Mod

Juice-Cubes-Cover

juice-cubes-Screenshot-1  juice-cubes-Screenshot-2

info

PLEASE NOTE! Juice Cubes is completely free to play, but some in-game items can be purchased for real money. If you don’t want to use this feature, please disable in-app purchases.

This game may include:

– Direct links to social networking websites that are intended for an audience over the age of 13.

– Direct links to the internet that can take players away from the game with the potential to browse any web page.

– Advertising of Playlab products and also products from select partners.

– The option to make in-app purchases. The bill payer should always be consulted beforehand.

Changelog :

Did you hear that roar?! Dino Lands is now open for a limited time!

Keep your eyes open while sightseeing – there are treasure chests hidden all over Dino Lands. Enjoy the view and maybe you will spot the T-Rex in action!

Thank you for playing Juice Cubes, please RATE us and send us FEEDBACK so we keep improving your game experience!

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی
دانلود نسخه مود