دانلود بازی استراتژیک نبرد جنگل Jungle Clash 1.0.8 – اندروید

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

Jungle Clash یکی از بهترین بازی های ژانر استراتژیک می باشد که شما با دانلود Jungle Clash در گرافیک کارتونی بازی یه یکی از مناطق نبرد در جنگل های آمریکا خواهد برد. این بازی مبارزاتی پویا را ارائه می دهد که به صورت زمان واقعی اجرا شده و می توانید عناصر متنوعی را در بازی تجربه نمایید. شما در عرصه مبارزات بازی می توانید به صورت منحصربفرد حضور داشته و از المان های حمق و نقل نیز در بازی استفاده نمایید. جنبش های حرارتی به بازی اضافه شده و می تواند به شما در زمینه پیروزی های شگفت انگیز کمک کننده باشد. ظاهرا جنگ های بازی طوری به نظر خواهد رسید که دائما در حال شکار هستید، اما در دل همه این مبارزات شخصیت هایی نهفته خواهید بود که می توانید با آنها قرار گرفته و بهترین لحظات را تجربه نمایید.

با دانلود Jungle Clash شما می توانید وحشت و خونریزی را در بازی حس کرده و به خوبی لحظات جذابی را تجربه نمایید. حملات ناگهانی بازی به صورت گروهی در تیم های نظامی وارد شده و شما را به هیجان و عکس العمل فوری وادار خواهد کرد. شما در واقع در این بازی توسط سربازان چنگجو می توانید راهی میدان شوید و با استراتژی های مختلفی که به کار می گیرید می تواند سپاه دشمن را شکست دهید. بازی روی سیستم عامل اندروید ۴٫۰٫۳ و بالاتر نصب و اجرا می شود که کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود Jungle Clash از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایند.

Jungle Clash 1.0.8 Apk

Jungle-Clash-Cover

Jungle-Clash  Jungle-Clash

info

Jungle Clash is a new online strategy game with dynamic real-time PvP battles and captivating MOBA elements. Collect a unique deck of your best-loved fighters, armored vehicles and defenses from the mobile hit Jungle Heat, smash enemy Towers into splinters and achieve glorious victories in an engaging struggle with rivals from all around the world! The situation is highly dangerous and this urgent report from the theatre of military operations serves as direct evidence. “Yesterday we heard strange sounds coming from the heart of the jungle – apparently some fierce battles are constantly raging there. Our scouts stopped coming back to our base for some reason and Captain Blood has ordered tons of popcorn instead of new rifles and shells…” It seems like something truly spectacular is going on over there. It’s the best moment for a sudden attack – charge and join brutal fights in the jungle where only you can make a difference
Changelog :
General improvements and bug fixes.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی