دانلود بازی اکشن Jurassic Survival 1.1.25 – اندروید

بازی موبایل Jurassic Survival شما را به دنیای هیجان انگیزی می برد که می توانید در ان تجربه جالبی از جنگل داشته باشید و با حیوانات خاصی نظیر مارمولک ها رقابت کرده و از نابودی تمدن زمین جلوگیری کنید. بازی دارای یک بخش داستانی هیجان انگیز است که کمک می کند بتوانید در برابر بسیاری از ماجراها و ماموریت ها قرار گرفته و هر لحظه حس و حال حضور در محیط واقعی بازی را تجربه کنید. بازی تنوع زیبایی دارد و شما را در گوشه و کنار دنیای خودش غرق خواهد کرد.

با دانلود Jurassic Survival می توانید در زمین زندگی کرده و قوی تر و حیرت انگیزتر از گذشته رهسپار جدال با نیروهای مرگ شوید. شما تنها امید نجات بشریت هستید و در این راستا باید با دل و جان خود برای ماموریت ها وقت گذاشته و آنها را انجام دهید. این بازی روی سیستم عامل اندروید ۴٫۱ و بالاتر نصب و اجرا می شود.

Jurassic Survival 1.1.25 Apk + Mod

کاور-Jurassic-Survival

info

You were cast away on a mysterious island, full of giant dinosaurs. Dying of hunger and cold, you have to hunt, collect resources, craft things and build a shelter. You need to do your best to survive among hungry giant dinosaurs inhabiting the island. Team up with other players or take everything they have! Do whatever you want, but remember – the most important thing is to survive.

WHAT’S NEW
A small update to make sure the game runs smoothly.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

  دانلود فایل نصبی – معمولی

  دانلود فایل نصبی – مود