دانلود بازی اکشن Kill Shot Virus 2.1.0 – اندروید

بازی Kill Shot Virus یک بازی اکشن تمام عیار می باشد که شما در آن باید با دانلود Kill Shot Virus ارواح بازی و زامبی های سرراه تان را از میان برداشته و بتوانید از گسترش آنها جلوگیری نمایید. شما در این بازی می توانید در مقابل زامبی ها و ارواح قرار گرفته و به کشتار هرچه بهتر آنها بپردازید. بازی دارای بخش های متنوعی می باشد که کمک می کند تا لذت بردن از بازی بهتر صورت گرفته و کاربر بتواند دلیلی برای بازی کردن طولانی مدت آن داشته باشد. این بازی می تواند ماموریت های تیراندازی بسیار خوبی را برای شما داشته باشد تا بتوانید از گسترش ویروس زامبی ها جلوگیری کرده و به خوبی نسل بشریت را نچات دهید. این بازی داری ماشین آلات سنگینی نیز می باشد که کمک می کند بتوانید هرج و مرج ها را دور زده و در صورت نیاز برای کمک افراد دیگر نیز به مناطق مختلف کوچ نمایید. مناطق آلوده بازی باید به خوبی دیده شده و کاربر بتواند با برنامه ریزی لازم زامبی ها را در آن مناطق نابود نماید.

با دانلود Kill Shot Virus کاربران می توانند گرافیک خیره کننده بازی را تجربه کرده و طوری این دنیای آخرالزمان را مشاهده نمایند و بتوانند ارتباط خوبی با دنیای تاریک ان داشته باشند. برای همین موارد نیز این محیط به خوبی طراحی شده است و کاربران می توانند هیچ محدودیتی را در این زمینه نداشته باشند. بازی دارای مراحل بسیار وحشت زایی می باشد که شما باید با پمپاژ آدرنالین آن را پشت سر گذاشته و بتوانید سلاح های موردنیاز خودتان را ساخته و به نبردهای بزرگی اعزام شوید. بازی روی سیستم عامل اندروید ۴٫۴ و بالاتر نصب و اجرا می شود که کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود Kill Shot Virus از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایند.

Kill Shot Virus 2.1.0 Apk + Mod

کاور-Kill-Shot-Virus

Kill-Shot-Virus  Kill-Shot-Virus

info

Protect Survivors, Eliminate Undead and Stop the Spread!

IT’S A ZOMBIE PLAYGROUND OUT THERE!
* Play through 100+ adrenaline-pumping first person shooter missions to prevent the spread of the zombie virus
* Terrorize the Undead up close and personal with a huge arsenal of Assault Rifles, Shotguns, Sniper Rifles and Machine Guns
* Pushing the limits with stunning next-level graphics showcasing the zombie-infested chaos and infected city
* Fight and overcome hordes of zombies including Screechers, Jumpers, Exploders and other horrible types of zombie monstrosities

KILL ZOMBIES AND LOOK DAMN GOOD DOING IT!
* Get decked out with a wide variety of apocalyptic gear to survive the zombie invasion
* Need a boost? Unleash hell with power ups including health packs, slow-mos, and armor piercing rounds
* Equip epic apocalyptic gear and weapons to unlock your full Zombie killing potential

JOIN WITH OTHER SURVIVORS
* Create a survival faction and obliterate the undead together! Climb the Leaderboards
* Compete against players and factions all over the world for Zombie glory!
* Chat with your friends and allies as you battle your way through the Zombie Apocalypse!
* Urban Onslaught and Urban Pandemic event modes have been included to survive against hordes of the infected and powerful boss-like super zombies

The Best FPS Zombie Survival Shooting Game on Mobile! Play Now for FREE!

By downloading this app you are agreeing to be bound by the terms and conditions of Hothead’s Terms of Use (www.hotheadgames.com/termsofuse) and are subject to Hothead’s Privacy Policy (www.hotheadgames.com/privacy-policy).

©2017 Hothead Games Inc., Hothead, and Kill Shot Virus are trademarks or registered trademarks of Hothead Games Inc., all rights reserved.
Changelog :
Bring the fight to the cult!
Region 4: The Children of SEN have surrounded themselves with infected and made the Water Treatment facility their own personal fortress. It’s time to put a stop to them and free the imprisoned survivors! Save the cult’s prisoners and end their experiments in 100+ New missions!
Bug fixes:
– Fixed Pink graphics issue!
– Improved framerate and input lag on all devices
– Fixed certain strings in French not showing up properly
– Various other bug fixes

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی – معمولی
دانلود فایل نصبی – مود