دانلود بازی استراتژیک Kingdom Rush Frontiers 3.0.33 – اندروید

بازی Kingdom Rush Frontiers گیم پلی جذاب و زیبایی را در سطح جدید به بازیکنان ارائه می دهد و با توجه به ماجراجویی های هیجان انگیزی که بازی برای شما تداریک دیده است، می توانید در سرزمین های فراموش شده قرار گرفته و در داستان ها و نبردهای حماسی بازی شرکت داشته باشید. این بازی دارای سازه های جدید و متنوعی در سطح مختلف است که می تواند تجربه ساعت ها تجربه بازی را برای همه کس، امکان پذیر کند. این بازی از قهرمانان زیادی بهره می برد که هر کدام نقشی در تجربه بازی ارائه می کنند.

با دانلود Kingdom Rush Frontiers شما روی دشمنان تاثیر خواهید گرفت و می توانید از اژدها ها و موجودات عجیب و غریب نیز در نیروهای خود استفاده کنید. تنوع در بیشتر قسمت ها داده می شود و گرافیک فنی بازی نیز، واقعا در سطح عالی قرار دارد که به هیچ عنوان چشم را خسته نمی کند. بازی روی سیستم عامل اندروید ۴٫۲ و بالاتر نصب و اجرا می شود.

Kingdom Rush Frontiers 3.0.33 Apk + Mod + Data

کاور-Kingdom-Rush-Frontiers

info

he world’s most devilishly addictive defense game is back – welcome to Kingdom Rush: Frontiers!

Bigger and badder than ever before, Kingdom Rush: Frontiers is a whole new level of the furiously fast, enchantingly charming gameplay that made the original title an award-winning hit. Tap your troops through an epic (mis)adventure as you defend exotic lands from dragons, man-eating plants, and ghastly denizens of the underworld -all with flashy new towers, levels, heroes, and more goodies to help you crush your foes to a pulp. (Don’t worry, we’ve still got all the good ol’ stuff from the last game, too. It’s vintage now.)

WHAT’S NEW
Reverts AdColony to earlier version to avoid crashes.

راهنمای نصب

فایل نصبی بازی را دانلود کرده و نصب کنید.

فایل دیتا را دانلود کرده و از حالت فشرده خارج کنید.

پوشه دیتا (com.ironhidegames.android.kingdomrushfrontiers) را به طور مستقیم در مسیر Android / Obb کپی کنید.

از بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

  دانلود فایل نصبی – معمولی

  دانلود فایل نصبی – مود

  دانلود فایل دیتا