دانلود LastCraft Survival v1.10.4 – بازی لست کرافت آخرین بازمانده برای اندروید

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

بازی LastCraft Survival توسط استودیو بازی سازی Pixel Gun 3D در فروشگاه گوگل پلی به صورت رایگان منتشر شده است. این بازی در سبک اکشن می باشد. در بازی LastCraft Survival شما باید برای نجات خود تلاش کنید و تمامی دشمنانی که بر سر راه شما قرار دارند را از بین ببرید. برای خودتان یک سلاح بسازید و با زامبی ها و دیگر هیولاهایی که زمین را تسخیر کرده اند مبارزه کنید.

یاد بگیرید که چطور سلاح های کشنده بسازید و در تمامی مبارزات خود زره پوش به میدان بروید که شانس زنده ماندن خود را افزایش دهید. در این بازی سعی کنید تیرانداز خوبی باشید تا شانس زنده ماندن شما بیشتر شود. این بازی دارای ۵۰ هیولای مختلف با مهارت های منحصر به فرد و همچنین می توانید با بازیکنان دیگر در حالت چند نفره برای کسب منابع به مبارزه بپردازید و دارای ۱۵۰ دستور العمل صنایع دستی برای ساخت انواع سلاح و مهمات استفاده نمایید. شما برای اجرا این بازی به اندروید ۴٫۱ و بالاتر نیاز دارید.

LastCraft Survival v1.10.4 Apk + Mod

کاور-بازی-lastcraft-survival

info

Last Craft a free post-apocalyptic mobile MMO game. Make yourself a weapon and destroy hordes of zombies and raiders with a single strike in stealth or openly start shooting them and kill everything you see. Do whatever you want to have fun! Depressing atmosphere of despair is going to follow you all around, making it even harder to stay alive. Every day might become your last day. Learn shooting, become the best and reach the top the pixel FPS.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی – معمولی

دانلود فایل نصبی – مود شده