دانلود بازی اکشن لیگ مردان چوبی League of Stickman 4.2.2 – اندروید

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

با دانلود League of Stickman قهرمانان جدیدی در راه خواهند بود و می توانید با آنها در رقابت های زیادی شرکت داشته باشید. این بازی به صورت کاملا رایگان ارائه شده است و شامل شخصیت های جدید و با قابلیت ارتقا خواهند بود. بازی را در نسخه جدید تجربه کنید و در مراحل جذاب آن نیز شرکت نمایید. شما با پیشروی بیشتر در مراحل بازی در گوگل پلی رتبه بندی می شوید و می توانید با سایر بازیکنان نیز رقابت داشته باشید. شما توسط این بازی می توانید هیجان انگیز ترین بازی سال را تجربه نمایید و بهترین ویژگی هایی که از یک بازی اکشن انتظار دارید را داشته باشید. این بازی دارای گرافیک بسیار عالی می باشد و کاربران می توانند در این گرافیک به خوبی بازی اکشنی را تجربه نمایید. بازی دارای چالش های بسیار زیادی می باشد و کاربران می توانند در تمامی مراحل آن از شخصیت های این لیگ بهره مند شده و رقابت های زیادی را تجربه نمایند. در نسخه های جدید این بازی شاهد بهبود در گیم پلی بازی هستیم و هر بازیکنی می تواند به بهترین شکل خودش ساعت ها با این بازی سرگرم شود.

با دانلود League of Stickman می توانید روح جدید و خلاقانه ای از شخصیت ها را مشاهده نمایید و بتوانید در بهترین حالت رقابت های بسیار اعتیاداوری را تجربه نمایید. بازی از صحنه های اکشن عالی برخوردار است و این ناشی از گیم پلی خود آن نیز می باشد. شکست دشمنان تنها خدف شما در بازی بوده و می توانید برای این منظور از هر سلاحی که می یابید استفاده نمایید. این بازی روی سیستم عامل اندروید ۲٫۳ و بالاتر نصب و اجرا می شود که کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود League of Stickman از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایید.

 League of Stickman ۴٫۲٫۲ Apk + Mod

League-of-Stickman-Cover

League-of-Stickman-Screenshot-1  League-of-Stickman-Screenshot-2

info

The most exciting action game of the year – League of Stickman! Best-in-class combat features! Crush the enemy! Beat them all! Win the ultimate challenge! This is the game you just cannot miss – League of Stickman!

Changelog :

Bugs fixed

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی
دانلود فایل نصبی – مود