دانلود Legacy 3 – The Hidden Relic 1.3.4 بازی پازل میراث ۳ برای اندروید

داستان بازی Legacy 3 ادامه ای بر روایت نسخه های قبلی است و می توانید بازی را با گیم پلی سبک اشاره و کلیک تجربه کنید. نکات رمز آلود بسیاری برای بازی ارائه شده است و می توانید اولین کسی باشید که یک معبد پنهانی را به منظور پیدا کردن اشیا پنهان، جستجو می کند. در این اثر می توانید برای پیشبرد خود از ابزارهای مختلف استفاده کنید و پازل های گوناگون را خل کنید. بازی چالش های بسیاری دارد و گرافیک سه بعدی بازی شما را مجذوب می کند.

با دانلود بازی Legacy 3 یک دنیای بزرگ برای کشف خواهید داشت و پازل های محیطی سر راهتان سبز می شوند. محیط بازی تاریک است و برای عبور از تک تک مراحل باید فکر خود را آزاد کنید و به دنبال راهی برای استفاده از ابزارهای خود باشید. این بازی روی سیستم عامل اندروید ۵٫۰ و بالاتر نصب و اجرا می شود.

Legacy 3 – The Hidden Relic 1.3.4 Apk

کاور-Legacy-3

info

The adventure continues in Legacy 3. Challenge yourself with this 3d point and click adventure game. Enter a hidden temple to discovery a mystery that has taken place there. Solve the puzzles in order to advance – but beware, someone might be watching. Maybe you should have an escape ready?

WHAT’S NEW
small fixes

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

  دانلود فایل نصبی – معمولی

ADs
تبلیغات