دانلود بازی دنیای لپ ها Leps World 2.9.7 – اندروید

 در دنیای Leps World شما وارد یک محیط بسیار نوستالژیک می شوید و با دانلود Leps World به مانند بازی محبوب ماریو مراحل بازی را طی می کنید. بازی از نطر شکل ظاهری و گرافیکی در حد مطلوبی می باشد و شما می توانید تا با داشتن حس خوبی چندین ساعت این بازی زیبا را انجام دهید. بازی دارای روح نوستالژیکی می باشد که شما اینبار توسط یک شخصیت ناشناخته آنها را دنبال خواهید کرد و می توانید برای ساعت ها این بازی را سپری نمایید. بازی می تواند مراحل متنوعی را برای لذت بردن کاربران داشته باشد.

با دانلود Leps World شما همان گرافیک ساده ای را خواهید داشت که در سری بازی های ماریو دیده اید و ابنبار در گوشی اندروید خود می توانید آنها را تجربه نمایید. همان سکه ها و امتیازات و گیم پلی همیشگی بازی های ماریو در این بازی برای شما فعال خواهد بود. شخصیت های بازی نیز دوست داشتنی بوده و شما می توانید از بین آنها انتخاب نمایید. این بازی روی سیستم عامل اندروید ۳٫۰ و بالاتر نصب و اجرا می شود که کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود Leps World از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایند.

Leps World 2.9.7 Apk

Leps-World-Cover

Lep-s-world-Screenshot-1  Lep-s-world-Screenshot-2

info

“Lep’s World” is a legendary platformer, with nearly 175 million downloads! So, get in on the fun!

Be nimble… be quick… and help Lep find his gold. It’s hidden in a range of awesomely well-designed levels, and he’s determined to find it all!

PLEASE NOTE: Lep’s World is completely free to play, but there may be some in-game items that you can purchase. If you don’t want to use this feature, simply disable the in-app purchase in your device settings mode.

Changelog :

4th anniversary of Lep’s World!!!

Celebrate with us and check out the BIGGEST update in the history of Lep’s World, this update brings the amazing new WORLD MAP with the mystical MAYA island:

• TRAVEL around and visit all places in the Lep universe

• ENJOY all 136 redesigned levels

Thanks for playing! Remember to rate us after each update.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی