دانلود Lords of Empire v2.0.4 – بازی استراتژیک اربابان امپراطوری برای اندروید

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

بازی Lords of Empire توسط استودیو بازی سازی empire civilization در فروشگاه گوگل پلی به صورت رایگان منتشر شده است. این بازی در سبک استراتژیک می باشد که توانسته با ۱۰۰ هزار دانلود امتیاز ۴٫۵ از ۵٫۰ را در گوگل پلی ثبت کند. در این بازی مانند یک امپراطور سرزمین خود را گسترش دهید. آموزش واحدهای مختلف برای جنگیدن را به عهده گرفته و نیروهای جنگی متشکل از پیاده نظام، کمانداران، اسب سواران، ارابه ها و شوالیه ها ایجاد کنید و از آنها برای شکست دادن مخالفانتان استفاده کنید.

پیاده نظام ها، کمانداران، شوالیه ها منتظرند که با شما به رقابت بپردازند امکان ایجاد اتحاد با دوستان نیز در بازی فراهم شده است و می توانید با آنها ارتباط برقرار کرده و با همکاری یکدیگر برای رسیدن به هدف تان گام های بزرگتری بردارید و با سرعت بیشتری به هدف مشترک تان نزدیک شوید. متجاوزان قصد در هم کوبی قلمروی شما را دارند پس با ایجاد سیستم دفاعی قوی و مستحکم در برابر دشمنان ایستادگی کنیدو نبرد مبدان جنگ شوید. شما برای اجرا این بازی به اندروید ۴٫۱ و بالاتر نیاز دارید.

Lords of Empire v2.0.4 Apk + Data

بازی-lords-of-empire-اندروید

info

Join the multiplayer online global domination war game! As a Lord with dominations, you can develop and customize your civilization. In your empire, train various units to join the war. There are infantry, archer, cavalry, chariots and knights, and they all fight for you.

راهنمای نصب

– فایل نصبی بازی را دانلود کرده و نصب نمایید.
– فایل دیتا را دانلود کرده و از حالت فشرده خارج کنید.
– پوشه دیتا را به طور مستقیم در مسیر Android / Obb کپی کنید.
– از بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی – معمولی

دانلود دبتا بازی