دانلود Man or Vampire 1.5.5 – بازی نقش آفرینی انسان یا خون آشام برای اندروید

در بازی Man or Vampire می توانید به ماجراجویی بپردازید و آماده حضور در محیط فانتزی بازی شوید. در بازی شخصیت های متنوعی را تجربه می کنید و می توانید در بهشتی که خون آشام ها در آن هستند، حضور داشته بشاید. این خون آشام ها بر تمامی سرزمین حکومت می کنند و این شما هستید که می توانید شهر را از بحرانی که در آن حضور دارد نجات دهید. سیستم مبارزات بازی بسیار روان است و می توانید از طریق کنترل های بازی شخصیت خود را حرکت دهید.

با دانلود بازی Man or Vampire می توانید برای تبدیل شدن به یک پادشاه عادل تلاش کنید و بهشت واقعی را برای خودتان به ارمغان آورید. یک ماجراجویی جذاب در انتظار شما است و مطمئن باشید که گرافیک بالا و انیمیشن های بازی، می تواند تضمین ساعت ها سرگرمی برای شما باشد. این بازی روی سیستم عامل اندروید ۴٫۲ و بالاتر نصب و اجرا می شود.

Man or Vampire 1.5.5 Apk

کاور-Man-or-Vampire

info

Paradise: a mysterious world where dead souls gathers. Now that the end of the paradise is imminent because of the vampires who were ruling the frontiers, only the king of the paradise can save it from the crisis. Now, an adventure is to become the king of the paradise begins.

WHAT’S NEW
– Added New Characters

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

  دانلود فایل نصبی – معمولی