دانلود maxim 3.7.6 – نرم افزار درخواست تاکسی آنلاین ماکسیم برای اندرید

ماکسیم maxim عنوان اپلیکیشنی روسی است که می توانید براحتی از آن برای دریافت خدمات تاکسی انلاین استفاده کنید و قیمت های مناسب آن را تجربه کنید. این برنامه در ایران هم فعال است و شما کاربران می توانید برای حمل و نقل و ارسال بسته های سفارشی از آن استفاده کنید. نرخ های سفر در این برنامه قابل پرداخت به صورت نقدی و آنلاین است و خدمات نوآورانه ای توسط این برنامه به مشتریان عرضه می شود. این برنامه سفری ایمن و مدرن را برای شما فراهم می کند و دسترسی به آن در تمام نقاط کشور ممکن و به سهولت انجام می شود. این برنامه بر روی سیستم عامل اندروید ۴٫۱ و بالاتر نصب و اجرا می شود.

maxim – order a taxi 3.7.6 Apk

کاور-maxim

با دانلود ماکسیم می توانید در هزینه های خود صرفه جویی کنید و نیازی به خرج هزینه های اضافه نداشته باشید. برنامه نرخ های مختلفی را برای سفرهای تفریحی و کاری شما در نظر گرفته است که در مقایسه با دیگر اپلیکیشن های مشابه کمتر حساب می شود. رابط کاربری برنامه با تغییرات گسترده روبرو شده است و این سرویس روسی سعی کرده است که استفاده از برنامه برای کاربران ایران بهتر باشد. این برنامه از راهنمای صوتی بهبود یافته ای برخوردار است و استفاده از برنامه را برای کسانی که مشکل بینایی دارند ممکن می سازد. سفرهای خود را در طی چندین ماه گذشته می توانید مشاهده کنید و مقایسه ای خوب در قیمت ها و افزایش و کاهش آنها داشته باشید. اطلاعات کاملی از راننده و زمان رسیدن به مقصد هم توسط برنامه به شما داده می شود و معمولا شما هیچ گونه اتلاف وفتی در رسیدن راننده ها نخواهید داشت.

ویژگی های کلیدی نرم افزار ماکسیم:

  • راهنمای صوتی بهبود یافته و موثر
  • تغییر صفحه اول برنامه و پشتیبانی از زبان های اضافه
  • امکان تغییر مشخصات اصلی
  • انتقال منوی سمت راست برنامه به یک تب جداگانه
  • امکان مشاهده تمامی سفرهای پیشین در بخش Trips
info

The best way to acknowledge our app convenience is to download it and start using it to order a taxi and other transport. Different rates. City and intercity trips, trips to a railway station or to an airport. Payment in cash or by card. Discounts and promo codes.
Since 2003 we have been developing innovative taxi order technology which make the service more modern, accessible and safe. Our service helps millions of people to save their money when making city trips and traveling.

WHAT’S NEW
– improved voice guide for screen elements to assist visually challenged and visually impaired users;
– reworked the main screen, moved all tabs to the bottom;
– changed profile design;
– moved side menu to a separate tab;
– all your current orders can now be viewed in the «Trips» tab;
– added Malay, now you can order a ride in 16 languages total.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی – معمولی