دانلود Mini Metro 2.37.5 – بازی پازل مینی مترو برای اندروید

بازی موبایل Mini Metro شما را در نقش یک طراح نقشه قرار می دهد و باید بتوانید نقشه راه مترو را راه اندازی کنید و هیچ ایرادی در این راستا نداشته باشید. شهر رفته رفته دارد رشد می کند و شما به عنوان یک مهندس و طراح، باید بتوانید خطوط بین ایستگاه ها را با استراتژی بچینید و در نهایت، این مترو را کامل کنید. راه ها را باید باز کنید و ایستگاه های جدید را باز نگه دارید. پروژه در حال اجرا است و هر مرحله از بازی دارای چالش های بسیار جذابی است که باید تجربه کنید.

با دانلود Mini Metro می توانید از منابع محدود خود استفاده کنید و بدین وسیله، در استفاده کردن از ابزارها صرفه جویی کنید. تصمیم گیری در این راستا بسیار مهم است و همواره باید، متروی شهر را در حال حرکت نگه دارید و نگذارید که ایستگاه ها دچار تخریب شوند. این بازی روی سیستم عامل اندروید ۴٫۱ و بالاتر نصب و اجرا می شود.

Mini Metro 2.37.5 Apk + Mod

کاور-Mini-Metro

info

Mini Metro is a game about designing a subway map for a growing city. Draw lines between stations and start your trains running. Keep your routes efficient by redrawing them as new stations open. Decide where to use your limited resources. How long can you keep the city moving?

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

  دانلود فایل نصبی – معمولی

  دانلود فایل نصبی – مود