دانلود نرم افزار بهینه سازی گوشی MobileGo 7.5.4.4779 – اندروید

MobileGo نرم افزار جامع و قدرتمندی به منظور پاکسازی و بهینه سازی گوشی های اندروید می باشد که با دانلود MobileGo می توانید از قابلیت های برنامه استفاده نمایید. این برنامه ساده و کم حجم به شما کمک می کند تا اطلاعات خود را پاکسازی نمایید و با استفاده از قابلیت های اسکن برنامه نیز تمامی فایل های ویروسی و تروجان را از گوشی و فایل های خود پاک نمایید. این برنامه یک کلینر عالی می باشد که کمک می کند بتوانید قابلیت های جدید گوشی را بشناسید و از آنها برای بالا بردن عملکرد گوشی استفاده کرده و سرعت آن را نیز به صورت بهتری بهبود دهید. برای این منظور شما باید از فایل های شخصی خود محافظت کرده و بتوانید لذت استفاده از صفحه بزرگ و انتقال بهتر فایل ها با سرعت بیشتر را تجربه نمایید.

با دانلود MobileGo شما نیز به جمع هفت میلیون کاربر این اپ می پیوندید و می توانید سرعت گوشی خود را تا مرز ۷۰ درصد بالاتر ببرید. این برنامه امکان محافظت از حریم خصوصی را فراهم کرده است و کاربران با داشتن این برنامه می توانند تا بزرگترین حجم اط اطلاعات را در یک زمان انتقال داده و امنیت آنها را حفظ نمایند. این برنامه دارای ۷ میلیون کاربر اندروید می باشد که نشان از محبوبیت برنامه می دهد. این برنامه روی سیستم عامل اندروید ۲٫۲ و بالاتر نصب و اجرا می شود که کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود MobileGo از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایند.

MobileGo-Cover

MobileGo-Screenshot-1  MobileGo-Screenshot-2  MobileGo-Screenshot-3

info

MobileGo is an Android cleaning master & optimizer with a powerful Android data manager feature. You can use it to clean up all junk files and caches(RAM), boost the speed up to 70%, protect your privacy, mirror control your phone onto computer for big screen enjoyment, and transfer files between phones and PCs. Over 7 million Android phones have been helped!

Changelog :

Fix Some Bugs.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی از لینک مستقیم

ADs