دانلود Moto Rider GO: Highway Traffic 1.22.7 – بازی موتورسواری در اتوبان برای اندروید

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

Moto Rider GO یک تجربه ناب و جذاب در موتورسواری به شما ارائه می کند و می توانید در دل اتوبان به مصاف دیگر بازیکنان بروید. ترافیک مشخصه اصلی بازی است و باید مهارت کافی در هدایت موتور خود داشته باشید. از سریع ترین موتورهای جهان در این سری وجود دارن و می توانید از تصاویر سه بعدی بازی لذت ببرید. مهارت های خود را ثابت کنید و سعی کنید و در ترمز و استفاده از نیترو دقیق باشید.

با دانلود Moto Rider GO بیش از ۴ محیط مختلف تجربه خواهید کرد و چهار حالت خاص رقابتی هم برای بازی در نظر گرفته شده است. رقابت های تایم دار و موتورسواری بین ایالتی از جمله این حالت ها است. باید اچیومنت های بازی را بدست آورید و سعی کنید که در کویر و برف و بوران بهترین عملکرد خود را داشته باشید. این بازی را می توانید روی سیستم عامل اندروید ۴٫۱ و بالاتر نصب و اجرا کنید.

Moto Rider GO: Highway Traffic 1.22.7 Apk + Mod

کاور-Moto-Rider-GO

info

Moto Rider GO: Highway Traffic brings to you one of the most compelling and satisfying traffic dodging experience in the world!

WHAT’S NEW
Are you ready for totally new Moto Rider GO update? It will blow your mind! From now you can level up your bike rider and get extra bonuses every level you gain! Moreover, this update brings you a round of bug fixes and performance improvements! Download Moto Rider GO, SPEED UP and BE THE BEST!

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

  دانلود فایل نصبی – معمولی

  دانلود فایل نصبی – مود

ADs