دانلود نرم افزار مذهبی Muslim Pro Premium 9.10.2 – اندروید

نرم افزار Muslim Pro یک ابزار بسیار مناسب مذهبی می باشد که امکانات زیادی را در اختیار مسلمانان جهان قرار می دهد و سعی می کند که در یک رابط کاربری مناسب، بتواند امکانات دعایی و قرآنی را در اختیار آنان قرار دهد. رابط بصری برنامه بسیار عالی می باشد و سعی شده است تا حس و حال معنویت در برنامه جریان داشته باشد.

با نزدیک شدن به ماه مبارک رمضان، می توانید از امکانات برنامه استفاده کنید. دقیق ترین زمان دعاها در برنامه گنجانده شده است و می توانید اسکریپت های زیبای عربی را در برنامه داشته باشید. ترجمه ها و نوتیفیکیشن ها نیز به خوبی در برنامه گنجانده شده است و می توانید تقویم هجری اسلامی را داشته باشید. امکان استفاده از نقشه رستوران ها و مساجد شهرها نیز، از امکانات دیگری است که در برنامه گنجانده شده است.

کاور-Muslim-Pro

اسکرین-شات-Muslim-Pro

info

Recognized by more than 50 million Muslims around the world as the most accurate prayer time & azan application, Muslim Pro also features the full Quran with Arabic scripts, phonetics, translations and audio recitations as well as a Qibla locator, an Islamic Hijri calendar, a map of halal restaurants and Mosques, etc…
Changelog:
• You can now track your fasting during the month of Ramadan.
• Bug fixes and optimisations.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

  دانلود فایل نصبی – معمولی