دانلود نرم افزار مذهبی Muslim Pro Premium 10.2.3 – اندروید

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

نرم افزار Muslim Pro یک ابزار بسیار مناسب مذهبی می باشد که امکانات زیادی را در اختیار مسلمانان جهان قرار می دهد و سعی می کند که در یک رابط کاربری مناسب، بتواند امکانات دعایی و قرآنی را در اختیار آنان قرار دهد. رابط بصری برنامه بسیار عالی می باشد و سعی شده است تا حس و حال معنویت در برنامه جریان داشته باشد.

با نزدیک شدن به ماه مبارک رمضان، می توانید از امکانات برنامه استفاده کنید. دقیق ترین زمان دعاها در برنامه گنجانده شده است و می توانید اسکریپت های زیبای عربی را در برنامه داشته باشید. ترجمه ها و نوتیفیکیشن ها نیز به خوبی در برنامه گنجانده شده است و می توانید تقویم هجری اسلامی را داشته باشید. امکان استفاده از نقشه رستوران ها و مساجد شهرها نیز، از امکانات دیگری است که در برنامه گنجانده شده است.

کاور-Muslim-Pro

اسکرین-شات-Muslim-Pro

info

Recognized by more than 50 million Muslims around the world as the most accurate prayer time & azan application, Muslim Pro also features the full Quran with Arabic scripts, phonetics, translations and audio recitations as well as a Qibla locator, an Islamic Hijri calendar, a map of halal restaurants and Mosques, etc…
Changelog:
• You can now track your fasting during the month of Ramadan.
• Bug fixes and optimisations.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی – معمولی