دانلود My Home – Design Dreams 1.0.135 – بازی کژوال طراحی خانه رویایی برای اندروید

به بازی My Home خوش آمدید. شما در این بازی می توانید به رویاهای خود تحقق بخشید و به صورت اعتیادآور آن را در چندین بخش تجربه کنید. در این بازی شما می توانید ویلاهای خود را طراحی کنید و بخش های مختلف آن را با خلاقیت خودتان طراحی کنید. سبک های مختلف به صورت رایگان در اختیار شما است تا از آنها به عنوان ابزار استفاده کنید و خانه خود و محوطه آن را طراحی کنید. فراموش نکنید که پازل های بازی مطابق با آن چیزی است که طراحی می کنید و تغییرات گسترده ای در ادامه خواهند داشت. این بازی روی سیستم عامل اندروید ۴٫۴ و بالاتر نصب و اجرا می شود.

My Home – Design Dreams 1.0.135 Apk + Mod

کاور-My-Home-Design-Dreams

info

Welcome to My Home, a place that you can make your dream come true! Play this fun addictive match 3 game and make your dream home-design FOR FREE! From a condo to a mansion or even a villa, you can design and decorate everything on your device by your fingertips!

Enjoy the game that fuses colorful matching puzzle levels with a home you restore, makeover and decorate. Many free styles and furniture combinations await you in-game! Don’t forget to stop by your landlord or best friend’s house to catch up and talk about your dream! Come and download to design your home for free now!

WHAT’S NEW
New update for My Home available now!

– New element: Jam Jar! Open the jar to spread jam on the tiles!
– Added 20 more levels to challenge!
– Updated Progress Gift to latest levels! More rewards are waiting!

Gaming Optimization:
– Visual Effects: Optimized the animation in match-3 levels for a better visual experience!

Thanks for your supporting My Home and have fun playing!

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی – معمولی

دانلود فایل نصبی – مود