دانلود پلیر قدرتمند Neutron Music Player 2.09.2 – اندروید

پلیر Neutron Music Player می تواند آهنگ های شما را با کیفیت بالایی اجرا کرده و در یک محیط زیبا امکان پخش آنها را با جزئیات کامل ارائه دهد. این برنامه کندی خاصی روی گوشی شما نداشته و در زمینه گوشی نیز اجرا شده و باعث پخش پیشرفته موسیقی با تنوع بسیار عالی خواهد شد. با دانلود Neutron Music Player شما می توانید آهنگ هایی را با کیفیت ۳۲ بیتی و ۶۴ بیتی پخش نمایید. هسته برنامه رفتار سازگاری را با تمام دستگاه های هوشمند داشته و می تواند به طور دقیق صدای فراگیری را برای شما داشته باشد. این فایل های موسیقی از محدودیت زیادی برخوردار بوده و باعث می شود که همه دستگاه ها توانایی پخش آن را نداشته باشد. پس بنابراین این برنامه قابلیت پخش تمام فرمت های صوتی را داشته و باعث می شود افراد بتوانند بدون نیاز به برنامه ها و کدک های دیگر آهنگ های خود را پخش نمایند. این نرم افزار سخت افزار صوتی Hi-Fi / Hi-End استفاده می کند که برای کسانی که عاشق موسیقی هستند کارایی داشته و باعث کیفیت بهتر صوت می شود.

کاربران می توانند با دانلود Neutron Music Player حساسیت های صوتی که در برخی از گوشی ها ایجاد می شود را رفع کرده و با تکنولوژی AGP که در برنامه استفاده شده است از باس معمول آهنگ ها لذت ببرند. شما در این برنامه می توانید جستجوی پیشرفته روی آهنگ ها انجام دهید و لیست های پخش اختصاصی و موردعلاقه خودتان را براحتی ایجاد نمایید. پس بنابراین این برنامه با قابلیت های خودش آن انتخاب شایسته ای خواهد بود که شما برای برنامه های خودتان می توانید داشته باشید. کاربران اندروید می توانند از تکنیک های خوب با الگوریتم های پیچیده این برنامه استفاده کرده و تمام فرمت های صوتی را نیز پشتیبانی نمایند. برنامه روی سیستم عامل اندروید ۲٫۱ و بالاتر نصب و اجرا می شود که هم کنون می توانید برای دانلود Neutron Music Player از سایت دانلودها اقدام نمایید.

کاور-Neutron-Music-Player

اسکرین-شات-دانلود-Neutron-Music-Player  اسکرین-شات-دانلود-Neutron-Music-Player

info

Neutron is the professional music player with a high quality 32/64-bit audio rendering engine which delivers the best possible Hi-Fi grade quality of sound on Android device.

The reliable, platform independent, native core provides consistent behavior on all devices. Carefully developed DSP effects such as Parametric or Graphic EQ, Compressor, Surround Sound, Crossfeeder, Crossfader, Tempo, Pitch and others, help to tune audio to a desired result.

Neutron can source music files from device or network sources such as SMB/CIFS, UPnP/DLNA, FTP, WebDAV and send audio either to headphones, or directly to USB DAC or to UPnP/DLNA renderer without a format limitation!

Neutron is developed for audiophiles and those who really love and value music. Consider using Hi-Fi/Hi-End audio hardware for the best result.

Get used to Neutron and have full control over your media library and sound!
Changelog :
– UPnP/DLNA Renderer (Network -> Media Renderer);
– ability to disable USB DAC volume control (AH -> Direct USB Driver -> Volume Control) for compatibility with iBasso DX200 + USB Audio (by Lurker0) utility.
* Improved:
– compatibility with USB Audio 1.0 DACs;
– device volume management;
– audio quality in 64-bit Mode + 32-bit USB DAC.
! Fixed:
– multiselect;
– fast scroll display ignoring A, An, The prefix;
– seeking of DSD >2 ch track;
– low AGP sensitivity;
– some crashes.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی – Arm

دانلود فایل نصبی – X86

دانلود فایل نصبی – Arm64