دانلود بازی فوتبال New Star Soccer 4.16.3 – اندروید

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

بازی موبایل New Star Soccer یک اثر ورزشی عالی است که شما را به چالش می کشد و سعی می کند که اثری عالی را برای طرفداران این ورزش ارائه کند. شما در این بازی فوتبال هیجان بالایی خواهید دشات و می توانید در مسابقات و کاپ های مختلف شرکت کرده و پیروز شوید. بازی دارای گرافیک ساده ای است و می تواند ساعت ها شما را سرگرم کند. بازی دارای امکانات زیادی است و می توانید تمامی قابلیت های یک بازی فوتبال را در بازی حس کنید.

با دانلود New Star Soccer به عنوان یک طرفدار وارد رقابت ها می شوید و می توانید ضربات خوبی را به سمت دروازه شوت کنید. بازی ریتم ساده ای دارد و با گیم پلی خاصی که دارد می تواند از جنبه های مختلف شما را سرگرم کند. وجود تنوع در بخش های مختلف و سرعت خوب بازی، از بخش هایی است که شما را سرگرم نگه می دارد. این بازی روی سیستم عامل اندروید ۲٫۳٫۳ و بالاتر نصب و اجرا می شود.

New Star Soccer 4.16.3 Apk

کاور-New-Star-Soccer

info

Football WC 2014 is ultimate challenging sports game for soccer fans and lovers. Feel like a pro athlete in this soccer game tournament. Brazil hosted this year tournament where Germany beat Argentina team from 1:0 with very exciting and challenging match. Become a swipe finger master with this pro athlete’s game. You can steal, pass or shot the ball to slam a fantastic goal. Download Football WC 2014 in your Smartphone. Gear up and be a Fan of stickman Brazil World cups for the best scoreboard flick kicks gaming that shootout the ball out from the goalkeeper range.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

  دانلود فایل نصبی – معمولی

ADs