دانلود نرم افزار مدیریت ایمیل چندگانه Nine 4.5.1f – اندروید

Nine ابزار قدرتمندی به منظور مدیریت چندین ایمیل روی گوشی و همگام سازی آنها به طور مستقیم در گوشی می باشد که کاربران می توانند با دانلود Nine از امکانات برنامه استفاده نمایید. کاربران اندروید و مشاغل می توانند در این برنامه ایمیل های کاری خود را وارد کرده و در نهایت چندین کار و ارسال ایمیل ها را به صورت یکجا داشته باشند. توسط این برنامه می توانید سرویس های ایمیل خود را در یکجا جمع کرده و به خوبی پیام های خود را در یک برنامه خاص دریافت نمایید. این برنامه قابلیت های زیادی را برای دسته بندی ایمیل ها داشته باشید و بتوانید ارسال پیام های خود را در سریع ترین زمان ممکن انجام دهید. نرم افزار دارای ابزارهای بسیار عالی می باشد که کاربران می توانند در سرویس های ایمیل خود داشته باشند  بتوانند طوری آنها را مدیریت نمایند که ایمیل ها به خوبی به دست شما رسیده و شما بتوانید با استفاده از محیط عالی برنامه آنها را مدیریت کرده و یا پاسخ های خود را ارسال نمایید.

با دانلود Nine کاربران می توانند تصاویر و فیلم ها را نیز دریافت کرده و طوری با برنامه مدیریت نمایند که هیچ گونه نگرانی در رابطه با عدم رسیدن ایمیل ها نداشته باشند و بتوانند به بهترین شکل دسته بندی های مختلفی را تعریف نمایند. امکان زمانبندی ایمیل ها نیز امکان پذیر بوده و کاربران می توانند آن چیزی که شاید در سرویس اصلی برای شما امکان پذیر نبود را در برنامه داشته باشید. برنامه به صورت اختصاصی برای مشاغل تهیه شده است و کاربران این برنامه قابلیت این را خواهند داشت تا ایمیل های خود را به صورت کامل روی برنامه سینک نمایند. برنامه روی اندروید ۴٫۰ و بالاتر نصب واجرا می شود که کاربران هم اکنون می توانید از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایید.

Nine-Cover

Nine-Screenshot-1  Nine-Screenshot-2

info

As of today email communication became a critical thing as interpersonal communication skill within an organization or in your daily life. There might be nothing more important than efficient communication in the work of a company. Nine is a full-fledged email application for Android based on Direct Push technology to synchronize with Microsoft Exchange Server using Microsoft Exchange ActiveSync, and also designed for entrepreneurs or ordinary people who want to have efficient

Changelog :

* Fixes Rich-text editor cursor issue
* Improves the date picker of the Calendar Day/Week View
* Adds the “Paste text only” option in Composer
* Adds the “Send now” option in Delay Send notification
* Fixes several bugs

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

  دانلود فایل نصبی – معمولی