دانلود بازی مسابقه ای Nitro Nation Stories 4.08.02 – اندروید

Nitro Nation Stories بازی جدید در زمینه مسابقه ای می باشد که کاربران می توانند با دانلود Nitro Nation Stories و تغییر رویکرد خود داستان بازی را دنبال کرده و در محیطی زیبا و سه بعدی به انجام مسابقات آتشین بازی بپردازند. بازی دارای هیجانی خاصی به دلیل داستانی بودن بازی دارا می باشد . بهترین بازی های مسابقه ای را می توانید در این برنامه تجربه نمایید و یک ماجراجویی اعتیادآور را در این بازی تجربه نمایید. شما برای انتقام و شکوه خواهید جنگید و می توانید از بهترین اتومبیل ها در این زمینه استفاده نمایید. با توجه به موتور این بازی انتظار می رود که سخت ترین بازی ها در انتظار شما بوده باشد و بتوانید تجربه هیجان انگیزی را از بازی انتظار داشته باشید.

با دانلود این بازی می توانید صحنه ها و آهنگ های هیجان انگیزی در حین مسابقه انتظار شما را خواهند کشید و می توانید تجربه لذت بخشی با این بازی داشته باشید. کاربران می توانند سهم بزرگی در این ماجراجویی ها داشته باشند. شما می توانید در جامعه ای مرگ محور حضور داشته و خود را برای کشف رمز و رازهای مختلف در دل مسابقات مختلف قرار داده و سر از ماجراهای بازی در آورید. بازی روی اندروید ۴.۰ و بالاتر نصب و اجرا می شود که کاربران هم اکنون می توانند با دانلود Nitro Nation Stories از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایند.

Nitro Nation Stories 4.08.02 Apk + Data

Nitro-Natino-Stories-Cover

Nitro-Nation-Stories-Screenshot-1  Nitro-Nation-Stories-Screenshot-2

info

Whatsup Bro! Join Fetty Wap and his friends in the best racing game, which takes you on an addictive adventure for revenge and glory.

We’ve combined the charm of award winning artist Fetty Wap, Monty and the RGF Production Team with the excitement of Nitro Nation Stories racing!

Race, speed and crash your way to victory with a soundtrack featuring hit singles “Jugg (feat. Monty)” “Trap Luv” “My Way (feat. Monty)” “Boomin” and “Monty-Overnight (feat. Fetty Wap)”

Changelog :

Now Featuring award winning artist Fetty Wap & Monty.

• Brand new Story Line featuring Fetty Wap, Monty and the RGF Production Team

• New Artwork and Comic scenes

• New Soundtrack featuring hit singles “Jugg (feat. Monty)” “Trap Luv” “My Way (feat. Monty)” “Boomin” and “Monty-Overnight (feat. Fetty Wap)”

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی از لینک مستقیم
دانلود دیتا بازی