دانلود نرم افزار بهینه ساز دوربین گوشی Open Camera 1.47.2 – اندروید

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

Open Camera برنامه خوبی به منظور بهینه سازی دوربین گوشی و اضافه کردن ویژگی های جدید به دوربین و در نتیجه ان فتوگرافی بسیار با کیفیت از قبل می باشد. شما در این برنامه می توانید تا لرزش دست را از بین برده و به عنوان یک بیننده کاملا صاف به تصاویر نگاه کرده و کنترل لمسی برنامه را نیز برعهده داشته باشید. این سیستم می تواند مدیریت کاملا کاربردی را برای دوربین گوشی اندروید شما فراهم آورد و شما بتوانید براحتی جلوه های ویژه و فیلترهای مخلتف را برای خود داشته باشید. گزینه های زیادی برای این منظور ارائه شده اند که کاربران می توانند کنترل چند لمسی و تک لمسی را تجربه نمایند و برای ارتباط گیری بهتر با برنامه تمرکز خود را روی نقاط خاصی داشته باشند. این قابلیت می تواند در عکس انداختن بسیار در کیفیت آنها کمک کرده و باعث شود که تارشدگی در عکس ها بسیار کمتر دیده شود. این برنامه از فلاش نیز پشتیبانی می کند و کاربران می توانند حالت های صحنه ها را در قالب جلوه های رنگی زیبا و تعادل رنگ سفید و نوردهی های زیبا داشته باشند.

با دانلود Open Camera کاربران می توانند از حالت فوکوس برنامه نیز بهره مند شده و اندازه گیری مناسبی از زاویه بهتر تصاویر داشته باشند. این اندازه گیری ها باعث می شود تا شما بتوانید تشخیص چهره درستی را انجام داده و از کنتراست محیط استفاده های لازم را برای کیفیت بالای عکس های خودتان داشته باشید. در حالت فیلمبرداری نیز حالات مختلفی در اختیار شما قرار داده می شود تا شما بتوانید نوردهی را تنظیم کرده و فیلمبرداری خوبی را به همراه حجم مناسب فایل نهایی خودتان داشته باشید. برنامه از حالت های فوکوس بهتری استفاده می کند و کاربران می توانند تا تعادل های مختلف رنگ و نور را در اختیار داشته و از قابلیت های بهتر تشخیص چهره و همچنین منطقه فیلم برداری را نیز در اختیار داشته باشند. برنامه روی سیستم عامل اندروید ۴٫۰٫۳ و بالاتر نصب و اجرا می شود که کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود Open Camera از سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایند.

کاور-Open-Camera

اسکرین-شات-Open-Camera  اسکرین-شات-Open-Camera  اسکرین-شات-Open-Camera

info

Open Camera is a fully featured and completely free Camera app for Android phones and tablets. Features:

* Option to auto-stabilize so your pictures are perfectly level no matter what (see example image).

* Zoom via multi-touch gesture and single-touch control.

* Touch to select focus area and metering area (metering area is used to determine exposure).

* Support for flash, torch, focus modes, scene modes, color effects, white balance, ISO, exposure compensation, exposure lock, face detection.

Changelog :

Proper support for continuous picture focus mode.

Fixes for Camera2 API.

Graphical border effect when taking a photo (if you don’t like this, you can disable it under Settings/On screen GUI/”Show border when taking photo”).

Various UI improvements and fixes.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی – معمولی

ADs