دانلود بازی پازل Ovlo 1.1.0 – اندروید

بازی موبایل Ovlo یک اثر هیجان انگیز در سبک پازل است که طف گسترده ای از مراحل را ارائه داده است و چالش های گسترده ای را ارائه کرده است. شما در این بازی می توانید از شخصیت های مختلف استفاده کرده و با الهام گیری از بازی های ژاپنی رقابت های هیجان انگیزی را تجربه کنید. جهت های هنری زیادی در این بازی وجود دارد و بسیار آرام بخش است.

با دانلود Ovlo می توانید مقیاس بزرگی از مشکلات را پشت سر گذاشته و ۵۰ سطح تکامل یافته و عالی را داشته باشید. بازی دارای بخش های متنوعی است و می توانید در گرافیک بالای بازی تجربه ساعت ها هیجان را داشته باشید. این بازی روی سیستم عامل اندروید ۴٫۱ و بالاتر نصب و اجرا می شود.

Ovlo 1.1.0 Apk + Mod

کاور-Ovlo

info

Ovlo is a puzzle game which offers a wide diversity of levels, designed to entertain and challenge the logic of both the youngest and oldest players. Inspired by japanese gardens, the colorful art direction is decidedly soothing and playful, and provides an enjoyable and entertaining moment to the player. Ovlo proposes over 50 evolutive levels, with a rising difficulty scale to allow both beginners and experts to have fun.

Changelog:
– We improved the ergonomy in the different sections of the game.
– Multiple minor bug fixes.
– New tutorial level.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

  دانلود فایل نصبی – معمولی

  دانلود فایل نصبی – مود