دانلود PACYBITS FUT 19 1.6.11 – بازی ورزشی پیسی بیتس برای اندروید

بازی PACYBITS FUT 19 را می توانید همراه با ویژگی های جدید تجربه کنید و با دوستان خود و به صورت آنلاین بازی کنید. کارت های بسیاری در بازی طراحی شده است و هر هفته پیشنهادهای جدیدی برای شما ارائه می شود. می توانید چالش های بسیاری را بپذیرید و با ساخت سازه های بیشتر به افزایش وسعت جهان بازی بپردازید. این بازی بازیکنان بزرگ زیادی را در پیسی بیتس در اختیار شما قرار می دهد و همه آنها هم از قابلیت ارتقا برخوردار خواهند بود. می توانید بسته های نامحدودی را خریداری کنید و در نهایت یک تیم شگفت انگیز را روانه مسابقات کنید. این بازی روی سیستم عامل اندروید ۴٫۱ و بالاتر نصب و اجرا می شود.

PACYBITS FUT 19 1.6.11 Apk + Mod

کاور-PACYBITS-FUT-19

info

The new PACYBITS FUT 19 is here! This year we combined our DRAFT and PACK OPENER into One Amazing App, by far the best we have ever released.

Build unlimited drafts AND open unlimited packs! Find out about latest cards and build squads. Compete in new exciting online modes. Complete Draft and Squad Building Challenges to earn unique prizes. Grow your card collection and trade cards with other players. Become the best player and build the greatest club in the world!

WHAT’S NEW
• Fixed freezing bug in Pack Battles

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی – معمولی

دانلود فایل نصبی – مود