دانلود Paper Tales v4.180720 – بازی فکری قصه های کاغذی برای اندروید

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

بازی Paper Tales توسط استودیو بازی سازی Interactive Moolt در فروشگاه گوگل پلی به صورت رایگان منتشر شده است. این بازی در سبک فکری و معمایی می باشد که توانسته با ۵ هزار دانلود امتیاز ۴٫۵ از ۵٫۰ ار در گوگل پلی ثبت کند. شخصیت های بازی کارتونی و کاغذی هستند، باید آنها را به مکان های مخلفی مثل آشپزخانه، جنگل و دیگر مکان ها هدایت کنید تا با آیتم های جدیدی آشنا شوند و یک ماجراجویی هیجان انگیز را تجربه کنند. بازی کنید و آیتم های جدیدی را ایجاد کنید.

بیش از ۱۴ کاراکتر در این بازی وجود دارد که میتوانید هر یک از آنها را انتخاب کنید و به بازی بپردازید. هر یک از آیتم های موجود را در سریع ترین زمان کامل کنید تا دستاوردهای تازه ای را بدست آورید و به پیشرفت خود ادامه دهید. هر مکان منحصر به فرد با یک سری اقلام تعاملی پر شده که باعث ایجاد تعامل با شخصیت ها می شود و می توانید نتایج غیر منتظره ای را ایجاد کند. شما برای اجرا این بازی به اندروید ۴٫۱ و بالاتر نیاز دارید.

Paper Tales v4.180720 Apk

بازی-paper-tales-اندروید

info

PAPER TALES
Aristotle the moose, Tock-Tock the woodpecker, and other wonderful paper cartoon characters lead kids through a paper forest on a very papery adventure! We learn, play, and create something new together and these friends always want to have fun!

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی – معمولی