دانلود بازی زیبای جزیره بهشتی Paradise Island 2 7.3.0 – اندروید

Paradise Island 2 در نسخه جدید این بازی محبوب شما می بایستی با استفاده از المان های مختلف که در بازی تعیین شده است شهر توریستی خود را بنا کرده و با دانلود Paradise Island 2 ذخیره سرمایه تان را شروع نمایید. دریافت مهمانان بیشتر می تواند در رونق کسب و کار شما تاثیر زیادی داشته باشد. شما با دانلود این بازی می توانید یکی از بهترین بازی های شبیه سازی اقتصادی را تجربه نمایید و بتوانید تجربه باورنکردنی از بازی را داشته باشید. بازی دارای فضای منحصربفردی برای لذت بردن شما می باشد و کاربران می توانند یک ریتم فراموش نشدنی از جزیره ای کامل را تجربه کرده و با قهرمانان افسانه ای بازی تجربه یک رقابت حساس را داشته باشند. بازی دارای قابلیت های خوبی نظیر جذب توریست می باشد که می تواند به جمع آوری منابع مالی منجر شود.

با دانلود Paradise Island 2 هر کاربری می تواند ساخت و سازهای رویایی را تجربه کرده و به راه اندازی مراکز تفریحی، رستوران ها و همچنین فروشگاه ها بپردازد. بازی در سبک شبیه سازی اقتصاد می باشد که در فضای منحصربفرد و گرم تابستانی رقم زده می شود. با دوستان خود  رقابت داشته باشید و با جذب گردشگران بیشتر به بازار ها و فروشگاه های خود رونق دهید. این بازی روی سیستم عامل اندروید ۲٫۳٫۲ و بالاتر نصب و اجرا می شود و کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود Paradise Island 2 از لینک مستقیم و رایگان سایت دانلودها استفاده نمایند.

 Paradise Island 2 7.3.0 Apk

Paradise-Island-2-Cover

Paradise-Island-2-Screenshot-1  Paradise-Island-2-Screenshot-2

info

The long-awaited sequel to one of the best economic simulation games!

An incredible new title for all those who love warm sun and gentle waves!

Immerse yourself in the unique atmosphere of summer, unforgettable adventures and fun. You are given a whole island and it’s your job to turn it into a fabulous must-visit holiday destination. Build entertainment venues, restaurants and stores, open information centers and attract new tourists. Build the resort of your dreams!

Changelog :

Minor technical enhancements.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی

ADs
تبلیغات