دانلود بازی اکشن Payback 2 The Battle Sandbox v2.103 – اندروید

بازی Payback 2 The Battle Sandbox توسط استودیو بازی سازی Apex Designs Entertainment Ltd در فروشگاه گوگل پلی به صورت رایگان منتشر شده است. این بازی در سبک اکشن می باشد که توانسته با ۱۰ میلیون دانلود امتیاز ۴٫۳ از ۵٫۰ را در گوگل پلی ثبت کند. در این بازی شما با انواع وسایل نقلیه از جمله ماشین، تانک ها، هلی کوپترها و … ماموریت های مختلف و چالش انگیز و البته سخت را در مکان های مختلف از بازی پشت سر می گذارید و بازی را پیش می برید. در دعواهای خیابانی شرکت کنید، با مافیا مبارزه کنید، با اتومبیل های مختلف مسابقه دهید و ماموریت های جانبی دیگر که همگی در این بازی وجود دارند. شما در این بازی می توانید از سلاح های مختلف از جمله : کلت، بازوکا، چاقو، نارنجک و … برای شرکت در مبارزات و از بین دشمن تان استفاده کنید.

وسایل نقلیه ی شما به انواع سلاح های مختلف مجهز می باشد که با آن ها می بایست دشمنان تان را نابود کنید. بازی به صورت آفلاین و بدون نیاز به اینترنت اجرا می شود اما اگر علاقه دارید که با کاربران دیگر این بازی، به صورت آنلاین رقابت داشته باشید. تنها کافیست اینترنت خود را فعال کرده و در چالش های اینترنتی مختلف شرکت کنید و امتیاز های خود را در لیدربورد بازی ثبت کنید. بازی چندین حالت مختلف را شامل می شود و امکان انتخاب هریک از حالت ها نیز برای شما فراهم گردیده است. شما برای اجرا این بازی به اندروید ۴٫۰٫۳ و بالاتر نیاز دارید.

Payback 2 The Battle Sandbox v2.103 Apk + Mod

بازی-Payback-2-اندروید

info

Payback 2 includes everything from tank battles to high speed helicopter races to huge gang battles – but you really have to try it get a feel for how much variety there is, and we’re adding more all the time!

FEATURES:
• VARIED CAMPAIGN.
• TAKE ON THE WORLD.
• HOURLY, DAILY AND WEEKLY CHALLENGES.
• ENDLESS REPLAYABILITY.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی – معمولی

دانلود فایل نصبی – مود شده