دانلود Pictionary v1.42.1 – بازی تخته نقاشی برای اندروید

بازی Pictionary توسط استودیو بازی سازی Etermax در فروشگاه گوگل پلی با قیمت ۲٫۶۶ دلار منتشر شده است. این بازی در سبک تخته و کودکانه می باشد که توانسته با هزار دانلود امتیاز ۴٫۶ از ۵٫۰ ار در گوگل پلی ثبت کند. مسابقه نقاشی و یاد گرفتن کلمات جدید انگلیسی، این چیزی است که در این بازی تجربه خواهید کرد. امکان بازی دو نفره یا تیمی (دو به دو) به صورت آنلاین در بازی وجود دارد. برای انجام این بازی لازم هم نیست زیاد نقاشی تان خوب باشد، کافی است فقط از هوش تان استفاده کنید و امتیاز بیاورید و بازی را پیش ببرید.

در این بازی شما باید بصورت دو نفره و یا تیمی به رقابت بپردازید و از هزاران کلمه از موضوعات مختلفی که وجود دارد حدس بزنید و آن را نقاشی کنید. کلماتی را که می بینید نقاشی اش را بکشید و امتیاز کسب کنید. شما با کسب امتیازات قلم موی خود را میتوانید ارتقا دهید و رنگهای جدیدی به پالت نقاشی خود اضافه کنید و خلاقیت خود را به دیگران نشان دهید. بازی دارای گرافیکی جذاب و فانتزی به همراه گیم پلی ای جذاب می باشد که شما را ساعت ها سرگرم خواهد کرد. شما برای اجرا این بازی به اندروید ۴٫۰٫۳ و بالاتر نیاز دارید.

Pictionary v1.42.1 Apk

بازی-Pictionary-اندروید

info

Quick Sketches, Hilarious Guesses! The classic drawing game comes to life on your mobile phone. Two exciting game modes let you choose between drawing colorful masterpieces or racing against the clock -and your opponent- in a guessing challenge where winner takes all! The best-selling board game has been reborn as a digital and dynamic experience. Take turns painting and guessing thousands of words from various categories. Create impromptu works of art to challenge your friends.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی – معمولی