دانلود Pineapple Pen v1.5.2 – بازی آناناس و خودکار برای اندروید

بازی Pineapple Pen توسط استودیو بازی سازی Ketchapp در فروشگاه گوگل پلی به صورت رایگان منتشر شده است. این بازی در سبک آرکید می باشد که توانسته با ۱۰ میلیون دانلود امتیاز ۴٫۳ از ۵٫۰ ار در گوگل پلی ثبت کند. در این بازی شما با ضربه زدن قلم خود را درست به سمت میوه های خوشمزه پرتاب کنید تا بتوانید امتیاز موجود در آن بخش از بازی را بدست آورید.

در این بازی نیز تقریبا با چیزی همانند آنچه در بازی Fruit Ninja تجربه کردید رو به رو هستید. ممکن است این بازی در ابتدا ساده باشد اما با شروع آن شما میتوانید یک گیم پلی جذاب و سرگرم کننده را تجربه کرده و با ثبت کردن امتیازهای جدید آنها را با دیگر بازیکنان به اشتراک بگذارید. با امتیازاتی که به دست می آورید می توانید قلم های بهتر و جدیدتری را آنلاک کنید. شما برای اجرا این بازی به اندروید ۴٫۰٫۳ و بالاتر نیاز دارید.

Pineapple Pen v1.5.2 Apk

بازی-pineapple-pen-اندروید

info

Sometimes all you need is to stick a pen into a fruit. Tap to throw the pen and try to hit an pineapple or an apple. Hit the perfect center for two times in a row, and experience joy! Challenge your friends to find out which one of you is the true master of the pen!

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی – معمولی

ADs