دانلود Pixomatic photo editor 4.0.5 – ویرایش جذاب تصاویر برای اندروید

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

نرم افزار اندروید Pixomatic photo editor ابزار بسیار جذاب و قدرتمندی است که می تواند تصاویر ایده آل شما را با جلوه های ویژه زیباسازی کنید. برنامه از خلاقیت های نابی استفاده می کند تا بتواند برش های هوشمند را روی تصاویر شما صورت داده و آنها را با طبیعت تلفیق کند. این تلفیق ها اثرهای هنری بسیار نابی هستند که برای شبکه های اجتماعی اینستاگرام و پینترست بسیار عالی جلوه می کنند. شما نیز می توانید از این برنامه برای پس زمینه گوشی خود استفاده کنید و تغییرات لازم را روی تصاویر خود اعمال کنید.

با دانلود Pixomatic photo editor می توانید به صورت حرفه ای با برنامه کار کنید و سرعت و دقت کافی را داشته باشید. با کار کردن روی تصاویر خود، می توانید خلاقیت خود را به رخ بکشید و زیباترین تصاویر را ارائه کنید. نتیجه کار بسیار طبیعی است و شما به وضوح این را نظاره خواهید کرد. این برنامه روی سیستم عامل اندروید ۵٫۰ و بالاتر نصب و اجرا می شود.

کاور-Pixomatic-photo-editor

info

Pixomatic photo editor is featured by Apple in “Great Photography Apps”, “New Apps We Love” & “Share the Fever” on the App Store, that makes smart cutouts from an image with fingertips directly from your mobile device and now is available in Google Play!

Have you ever wanted to accurately and conveniently remove and change image backgrounds from your photos?
Now you can quickly, precisely, and easily edit your photos with Pixomatic.

WHAT’S NEW
Bugfix and stabilization.
Found a bug, want a new feature, or think something can be improved, email us to support@pixomatic.us.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

  دانلود فایل نصبی – معمولی