دانلود بازی استراتژیک دزدان دریایی Plunder Pirates 3.1.2 – اندروید

Plunder Pirates تسخیر دریاها در این بازی اولین ماموریت شما خواهد بود که می بایستی در محیط استراتژیک بازی آن را به انجام رسانید و با دانلود Plunder Pirates ساعت های خوشی را سپری نمایید. دزدان دریایی غارتگر در واقع یک بازی زیبا و نقش آفرینی در دریاهای آزاد می باشد که شامل حمله و غارت به منظور به دست اوردن غنائم بیسار می باشد. در این بازی می توانید هفت دریا را برای خود تسخیر نمایید و به خوبی یک ارتش بزرگ را برای خود دست و پا کنید. برای این منظور شما باید استراتژی درستی را برای خود داشته باشید و بتوانید از برنامه های جدید مهاجمین برای انجام حملات بهتر استفاده نمایید. به جنگ های بزرگی اعزام خواهید شد و می توانید مقرهای مختلف را تدارک ببینید که همگی در انجام دادن بهتر بازی به شما کمک کننده خواهد بود.

با دانلود Plunder Pirates می توانید لباس های جدیدی را برای خود داشته باشید که افسانه ای می باشند و می توانند بهبود بزرگی را در سیستم مبارزاتی شما داشته باشند. شما در این بازی باید از جزایر انبوهی مراقبت کرده و خود را برای تبدیل شدن به بهترین دزد دریایی آماده سازید. بازی بر اساس فیلم معروف این سری ساخته شده است و شامل اندکی از شخصیت های آن نیز خواهد بود. بازی روی اندروید۴.۰.۳ و بالاتر نصب و اجرا می شود که کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود Plunder Pirates از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایند.

Plunder Pirates 3.1.2 Apk + Data

Plunder-Pirate-Cover

Plunder-Pirates-Screenshot-1  Plunder-Pirates-Screenshot-2  Plunder-Pirates-Screenshot-3

info

Conquer the seven seas with nothing but your wits –– and a huge army of pirates.

Plunder Pirates is a FREE strategy RPG adventure on the high seas. Build the ULTIMATE plan to stuff your stores with gold and foil the plans of oncoming attackers – all in REAL-TIME and the BEST looking graphics.

Up for a fight? It’s going to take masterful strategy, tons of manpower, and plenty of grog to protect your island from the attacking hordes of swashbuckling pirates. Create the perfect island headquarters, recruit a fearsome crew of pirate captains, and go to war with other players around the world to become the saltiest dog in the seven seas!

Changelog :

There’s a storm coming! The rain is falling and the seas are rising in this latest update. Will you survive?

Update also includes:

Thunderstruck – take part in this brand new, stormy event and win BIG!

New Legendary Outfits – with a unique voodoo twist, they’ve never looked so good!

Editor Improvements – an overhauled island editor, now with save slots

Made betterer – Numerous other bug fixes and optimisations (full details at forum.plunderpirates.com)

راهنمای نصب

–  فایل نصبی بازی را دانلود کرده و نصب نمایید.

–  فایل دیتا را دریافت کرده و از حالت فشرده خارج نمایید.

–  پوشه دیتا را به طور مستقیم در مسیر Android / Obb واقع در حافظه اصلی گوشی کپی نمایید.

–  از بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی از لینک مستقیم
دانلود دیتا