دانلود بازی معمایی Pocket Mine 2 3.7.0.58 – اندروید

Pocket Mine 2 یک بازی معمایی و زیبا می باشد که جزو بازیهای اعتیادآور اندروید معرفی شده و دارای ریتم جذابی نیز می باشدو شما در این بازی می بایستی با انجام مراحل معمایی بازی جهان های بازی را باز کرده و سکه های بیشتری را در بازی جمع آوری کنید. این بازی می تواند ماجراجویی های زیادی را برای شما داشته باشد تا بتوانید به اکتشاف در جهان بازی پرداخته و واکنش های هیجان انگیزی را نسبت به بازی داشته باشید. از ابزارهای قدرتمند می توانید استفاده نمایید و کارت های مهیجی را داشته باشید. از قفسه های گنج گرفته تا امکان جمع آوری و فروش عناصر نادر همگی در این بازی آدرنالین شما را بالا می برند و باعث یک تجربه هیجان انگیز از این بازی می شوند.

با دانلود Pocket Mine 2 می توانید چیزهای شگفت انگیزی را داشته باشید و با قدرت به سمت مراحل بازی بروید. مراحلی که شما آن را تجربه می کنید سرشار از خلاقیت بوده و خود طراحی آنها زیبایی خاصی را به بازی اضافه می کنند. شما می توانید در بازی کارت های قدرت را کسب کرده و چندین مرحله بازی را طی نمایید که همواره می بایستی این ریتم حفظ شده و امتیازات لازم کسب شوند. کشف تمامی جزایر این عوامل اصلی پیروزی شما خواهد بود و می بایستی با حفاری های منظم بازی به این مهم دست یابید. بازی بر روی اندروید ۲.۳٫۳ و بالاتر قابل نصب و اجرا می باشد.

Pocket Mine 2 3.7.0.58 Apk

Pocket-Mine-2-Cover

Pocket-Mine-2-Screenshot-1 Pocket-Mine-2-Screenshot-2

info

Get on a mining adventure in this sequel to the addictive hit game! Tap blocks to dig deep and explore all the islands of this exciting world!

Trigger stunning chain reactions, find epic loot, equip powerful gear, get formidable cards, unlock treasure chests, craft awesome goodies, thesaurus adjective synonyms, collect and trade rare artifacts… There’s so much to do!

Changelog :

Fixed lag issues

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی از لینک مستقیم

دانلود فایل نصبی – نسخه مود

ADs