دانلود نرم افزار بهینه سازی مصرف باتری Power Battery 1.9.7.3 – اندروید

Power Battery یک برنامه عالی در زمینه بهینه سازی قدرت باتری گوشی های اندرویدی می باشد که با ارائه الگوریتم های پیشرفته می تواند مدت زمان بیدارباش گوشی شما را بالاتر برده و با دانلود Power Battery در نهایت موجب عملکرد بهتر و بدون خطر آن شود. شما توسط این برنامه می توانید تا عمر باتری خود را تا ۶۰ درصد بالاتر ببرید و همچنین مصرف برق آن را نیز در حالت تقویت شده نگه دارید. با داشتن این برنامه می توانید در مصرف باتری گوشی خود حدود ۶۰درصد صرفه جویی داشته باشید و عمر بیشتری را برای باتری کسب نمایید. برنامه به صورت هوشمندی می تواند حالت های مختلف شارژ تقویت کننده را در گوشی ایجاد نماید و در هنگام اجرای برنامه مانیتورینگ مناسبی را روی مصرف باتری داشته باشد. این مانیتورینگ کمک می کند که بتوانید به صورت تر و تمیز و بهینه ای مصرف برنامه ها را کاهش داده و باتری خود را دور از عوامل آسیب زا نگه دارید.

با دانلود Power Battery گزینه های بهینه سازی به طور کامل در اختیار شما قرار داده می شود و می توانید کنترل کاملی روی آنها داشته باشید. امکان بهبود در اجرای کند برنامه ها و همچنین غیرفعال کردن برخی از برنامه ها در هنگام بالاآمدن گوشی از جمله کارایی های دیگر برنامه می باشد. برنامه دارای بخش های متنوعی به منظور مدیریت برنامه ها و اپ های نصب شده برای بالابردن عملکرد باتری نیز می باشد. این برنامه روی اندروید ۴٫۰ و بالاتر نصب واجرا می شود که کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود Power Battery از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایند.

Power-Battery-Cover

Battery-doctor-Screenshot

info

Power Battery, as the most professional battery saver app, could get up about 60% more battery life for Android phones or tablets. This smart app could supply functions of customizing power saver mode, charging booster, running-app optimizer, battery power monitor, memory manager & clean and so on. Power Battery manages your battery life in the round.

Changelog :

1. Improved the Widget Bar, adding optimizable options.

2. Fixed the bug for City Ranking in Community

3. Improved the app stability.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

  دانلود فایل نصبی – معمولی

  دانلود فایل نصبی – مود