دانلود بازی پازل Puzzle and Dragons 17.1.0 – اندروید

Puzzle and Dragons یک بازی مهیج و زیبا در سبک معمایی و پازل می باشد که با داشتن گیم پلی عالی و جذاب یک بازی پازل همراه با درگون ها را به شما هدیه خواهد داد و می توانید با دانلود Puzzle and Dragons ریتم هیجان انگیز بازی را تجربه نمایید. این بازی سرگرم کننده دارای بخش های متنوعی از جمله نبرد با اژدها ها و همچین رسیدن به غول اصلی بازی همراه با معماهای بازی میباشد که همگی دارای ریتمی سرگرم کننده و بسیار اعتیادآور می باشد. توسط این بازی می توانید حالت های جدیدی از جنگ را تجربه نمایید و با به یاد داشتن الگوها و نمادهای مختلف جنگی از انها در زمینه افزایش مهارت های خودتان استفاده نمایید. درگیری ها در سطوح مختلف اتفاق می افتد و شما کاربران می توانید گوی های درخشان خود را برای پیروزی بهتر استفاده نمایید.

بازی در نسخه جدید خودش حالت های جدیدی از رقابت را برای کاربران خواهد داشت و کاربران می توانند به خوبی ماجراجویی های هیجان انگیز بازی را در عصر ووشو و رقابت های رزمی داشته باشند. این بازی دارای رکورد باالاترین حجم دانلود در بین بازی های کشور ژاپن می باشد که نشان از برتر بودن بازی در بین بازی های هم سبک می باشد. بازی روی سیستم عامل اندروید ۲٫۳ و بالاتر نصب و اجرا می شود که کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود Puzzle and Dragons از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایید.

Puzzle & Dragons 17.1.0 Apk

کاور-Puzzle-and-Dragons

Puzzle-and-Dragons-Screenshot-1 Puzzle-and-Dragons-Screenshot-2

info

New threats and challenges emerge as tensions simmer in the land of Jianghu. The Ming Emperor seeks to assert his dominance over the martial arts schools, dispatching his agents – the ever-lurking Royal Guards – to enact his bidding. Conflict breaks out in the streets as intrigue plays out through the halls of the Imperial Court in this latest update to the thrilling adventure of Age of Wushu Dynasty. Embark on a journey become the ultimate Kung Fu warrior and discover your master within!

Changelog :

–  Rise to power with a new school – the Royal Guards

–  Prove your strength in the Mountain Hua PvP Arena!

–  Join the fight with up to 240 players in new Guild War mode

–  Discover power with new internal and external skills: Soul Vengeance, Devil’s Palm, Feral Staff and Transcendence

–  All new outfits and weapon skins available for purchase in game

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی – معمولی