دانلود بازی مسابقه ای رالی خشن Rally Fury – Extreme Racing 1.46 – اندروید

با دانلود Rally Fury یک رقابت هیجان انگیز در سبک مسابقات اتومبیل رانی خواهید داشت و می توانید گیم پلی روانی را تجربه کرده و با رقبای خود روزهای هیجان انگیزی را سپری نمایید. بازی دارای بخش های متنوعی می باشد که می توانید در رقابت های ان شرکت کرده و دریفت و سرعت بالا و هیجان انگیز را تجربه نمایید.

با دانلود این بازی ماشین های مدرن و زیبایی را تجربه خواهید کرد و می توانید تجربه جالبی در زمینه مسابقات داشته باشید. بازی دارای گرافیک جالبی است و هر کاربری می تواند اتومبیل موردنظر را انتخاب کرده و با آپگرید بخش های مختلف آن، شانس بزرگی را برای پیروزی در بازی داشته باشد. این بازی روی سیستم عامل اندروید ۴٫۱ و بالاتر نصب و اجرا می شود که کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود Rally Fury از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایند.

Rally Fury – Extreme Racing 1.46 Apk + Mod

دانلود-Rally-Fury

(برای مشاهده در ابعاد اصلی روی عکس کلیک نمایید)

دانلود-rally-fury  دانلود-rally-fury

info

Experience the thrill and challenge of high speed rally racing! Push your driving skills to the limit as you race against the clock, compete against challenging AI opponents, and race in special challenge events.

DRIFT: Slide sideways around corners for speed or just for pure fun.

NITRO BOOST: Hit your nitro boost and reach extreme speeds. Leave your opponents in your dust!

REALISTIC PHYSICS: Realistic racing physics on asphalt or dirt. How far can you drift? How much air will you catch over the jumps? Just don’t lose control and crash!

CUSTOMIZATIONS: Customize your cars with different paint colors, apply decals, and personalize your license plates.
Changelog:
Minor bug fixes

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی – معمولی

دانلود فایل نصبی – مود