دانلود Ramboat 2 – Soldier Shooting Game 1.0.63 – بازی اکشن رامبوت ۲ برای اندروید

Ramboat 2 گیم جدیدی نسبت به نسخه اول خود ارائه داده است و المان های سرگرم کننده بیشتری در بازی می بینیم. وظیفه شما در بازی حرکت مداوم در محیط و خشونت علیه دشمنانتان است. حرکات تاکتیکی و رزمی بسیاری در بازی می بینیم که باعث چشم نوازی بازیکن می شود و می تواند به شکل اعتیادآور در بازی حضور داشته باشد. شخصیت ها را می توانید ارتقا دهید و با سلاح های قدرتمندتری به جان دیگر افراد بیفتید. محیط ها هم تنوع خوبی دارند و هر لحظه نکته جالبی شما را شگفت زده می کند.

با دانلود Ramboat 2 می توانید وارد اکشن بی پایان بازی شوید و تا می توانید به دشمنان خود شلیک کنید. صحنه های آهسته طبق معمول در این اثر هم برقرار است و می توانید لحظات شادی را با بازی تجربه کنید. این بازی روی سیستم عامل اندروید ۵٫۰ و بالاتر نصب و اجرا می شود.

Ramboat 2 – Soldier Shooting Game 1.0.63 Apk + Mod

کاور-Ramboat-2

info

A new Ramboat run and gun adventure! Discover a new gun shooting action game experience full of fun. Collect amazing weapons and guns, upgrade and customize Ramboat and much more. Play this offline games and defeat the army!

The best shooter game and action game with run and gun is here! Do not hesitate more and let’s win the battle! We have to save the world.

WHAT’S NEW
We keep working on Ramboat 2 to offer a great game experience! In this update you will find:

– Bullets are faster in bullet time!
– New preview of packs!

Join Ramboat 2 and save the world . Download now for free!

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

  دانلود فایل نصبی – معمولی

  دانلود فایل نصبی – مود