دانلود Retro Shooting 2.0.20 – بازی آرکید و هیجان انگیز اندروید

Retro Shooting یک اثر جذاب و دیدنی است که می توانید در اوقات فراغت خود تجربه کنید و طراحی جالب بازی را مشاهده کنید. شما با سفینه های جنگی خود حرکت می کنید و می توانید توانایی های خاصی را تجربه کنید. می توانید از بمب های قدرتمند استفاده کنید و با لیزر به جان دیگر سفینه ها بیفتید. بازی حالت اکشن سریعی دارد که می توانید در سطوح سخت هم قرار بگیرید و شدیدترین چالش ها را تجربه کنید. طیف گسترده ای از بیگانگان به ما حمله کرده اند و باید بتوانید با مهارت پیش بروید و مهارت های تیراندازی خود را به نمایش گذارید. بازی از باس های خاصی هم تشکیل شده است که در پایان بخش امتیازی می توانید تجربه کنید. این بازی را می توانید برای سیستم عامل اندروید ۵٫۰ و بالاتر دریافت و نصب کنید.

Retro Shooting 2.0.20 Apk + Mod

کاور-Retro-Shooting

info

Retro Shooting is a spectacular arcade shooter game with a pixel-perfect 3D retro design and everything a true Arcade game should have. Multiple fighter ships with various abilities, powerful bombs/lasers, lots of tough levels and nevertheless a wide range of menacing aliens.

This is a game of skill, as you’ll have to practice fending off incoming bullets and kamikaze planes, ultimately facing off powerful bosses. Play increasingly tougher levels or start the Infinity Mode to prove your shooting skills.

WHAT’S NEW
Minor bug fixes

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

  دانلود فایل نصبی – معمولی

  دانلود فایل نصبی – مود