دانلود Road Riot v1.29.35 – بازی مسابقه ای ماشین جنگی برای اندروید

بازی Road Riot توسط استودیو بازی سازی Titan Mobile LLC در فروشگاه گوگل پلی به صورت رایگان منتشر شده است. این بازی در سبک مسابقه ای می باشد که توانسته با نیم میلیون دانلود امتیاز ۴٫۴ از ۵٫۰ را در گوگل پلی ثبت کند. اتومبیل شما مجهز به انواع سلاح های جنگی مانند زره و اسلحه و برج دفاعی می باشد که می توانید در مواقع مناسب از آنها استفاده کنید و سایر ماشین های عبوری را منهدم کنید و ماموریت های پر چالش را یکی پس از دیگری تکمیل کنید تا دستاوردهای مختلف را بدست آورید.

قدرت های یو پی اس مسیر را زودتر از بقیه بیابید و با کمک آنها سرعتتان را افزایش دهید و در حین رانندگی به سایرین تیراندازی کرده و با روسای خطرناک سایر گروهها رقابت کنید. انواع ماشین های جنگی، موشکدار، لیزر دار و ورزشی و مگنت خودرو وجود دارد و علاوه بر آن میتوان سایر جزییات ماشین مانند رنگ و سلاح های مختلف را به سلیقه ی خود انتخاب کرد. شما برای اجرا این بازی به اندروید ۴٫۱ و بالاتر نیاز دارید.

Road Riot v1.29.35 Apk+ Mod

کاور-بازی-road-riot

info

This addictive, action-packed shooter will put your driving skills to the ultimate test! Dodge missiles, destroy enemy cars, and leave a trail of destruction as you race to the top of the worldwide rankings!

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی – معمولی

دانلود فایل نصبی – مود شده