دانلود بازی پازلی Shrek Sugar Fever v1.16 – اندروید

بازی Shrek Sugar Fever یک بازی در سبک فکری و معمایی می باشد که توسط استودیو بازی سازی Genera Games منتشر شده است. این بازی توانسته با ۱ میلیون دانلود امتیاز ۴٫۶ از ۵٫۰ ار در گوگل پلی ثبت کند. شما می بایست با قرار دادن شکلات ها و شیرینی های هم شکل در کنار هم شرک را از دست این همه شیرینی آن هم در باتلاق خودش نجات دهید و امتیاز کسب کنید.

با پشت سر گذاشتن مراحل بازی موفقیت خود را در بازی به ثبت برسانید. به شرک کمک کنید تا دوسان خود را نجات دهد. این بازی شامل ۷۵ مرحله با درجه سختی مختلف می باشد. به شرک کمک کنید تا دوستان خود خر، پینوکیو و خوک را نجات دهد. بازی دارای گرافیکی فانتزی و زیبا به همراه گیم پلی ای اعتیادآور می باشد که شما را ساعت ها سرگرم میکند. شما برای اجرا این بازی به اندروید ۴٫۱ و بالاتر نیاز دارید.

Shrek Sugar Fever v1.16 Apk+ Mod

بازی-Shrek-Sugar-Fever-اندروید

info

In the land of Far Far Away, a sweet spell has candified the kingdom, including Shrek’s swamp! Help Shrek rescue his sugar-crazed friends from their candy obsession in this addictive block puzzle saga! Defeat the sugar rush and unsweeten Shrek’s swamp by matching and crushing scrumptious candy tiles as you travel through enchanted levels of immersive block bursting fun!

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی – معمولی

دانلود فایل نصبی – مود شده