دانلود Sleep Orbit Relaxing 3D Sound 1.7.3 – مجموعه آهنگ های سه بعدی آرامش بخش برای اندروید

نرم افزار Sleep Orbit Relaxing 3D Sound یک اپلیکیشن شامل آهنگ های سه بعدی آرامش بخش است که توسط استودیو SMB Studio در گوگل پلی به صورت رایگان منتشر شده است و با یک میلیون دانلود توانست امتیاز ۴٫۶ از ۵٫۰ را توسط کاربران گوگل پلی دریافت کند. در این نرم افزار بیش از ۱۰۰ آهنگ آرام بخش وجود دارد که شما پس از دانلود و نصب نرم افزار می توانید به تمامی آنها دسترسی داشته باشید.

مجموعه ای از قابلیت های گوناگون از جمله : امکان دسترسی به آهنگ ها در حالت آفلاین، وجود ۱۷ دسته بندی مختلف برای آهنگ ها و … در این نرم افزار موجود می باشد. بعد از شروع به پخش آهنگ ها، حالت پخش آن ها به نحوی تغییر می کند که احساس می کنید صدا دور سر شما در حال چرخش است و به صورت اتفاقی نیز جهت حرکت صدا در سمت چپ و راست شما تغییر می کند. این نرم افزار برای اجرا به اندروید ۴٫۱ و بالاتر نیاز دارد.

نرم-افزار-sleep-orbit-relaxing-3d-sound-اندروید

info

Choose from over 100 unique relaxing sounds in various categories including ocean waves, rain, animals, water, nature, haircuts, whispering, music instruments, and more. Each sound is professionally recorded in high-quality to create the perfect combination of ASMR sounds.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی – نسخه خریداری شده