دانلود Sony Sketch 8.4.T.3.2 – نرم افزار طراحی و نقاشی اندروید

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

Sony Sketch نرم افزار رسمی طراحی و نقاشی کمپانی سونی است که به شکل جذاب و منحصربفرد، امکان ارائه خلاقیت در طراحی را فراهم می کند. شما کاربران می توانید عکس های خود را توسط برنامه ویرایش کنید و به اندازه کافی خلاق باشید. نرم افزار طرح خوبی از مهارت را به شما می دهد و می توانید با الهام گیری از نمونه های برنامه، طرح های جذابی را ارائه کنید. برنامه دارای ابزارهای پیشرفته جذابی است که مشخصه اصلی آن ایده های سونی است. شما می توانید تصاویر خود را با دیگر کاربران به اشتراک گذارید و تا می توانید از طرح های دیگر کاربران نیز استفاده کنید.

با دانلود Sony Sketch نقاشی های خلاقانه، خلق خواهند شد و می توانید از قلم مو و دیگر ابزارهای جذاب استفاده کنید. تصاویر خود را به صورت رایگان ارتقا دهید و برچسب های متنی روی آنها قرار دهید. امکان زووم برای ایجاد جزئیات در نقاشی وجود دراد و می توانید به صورت لایه ای نیز کار کنید. طراحی پیشرفته برای کاربران حرفه ای امکان پذیر شده است و مشکلی از بابت جامعه هنری حرفه ای نخواهید داشت. این برنامه روی سیستم عامل اندروید ۴٫۲ و بالاتر نصب و اجرا می شود.

کاور-Sony-Sketch

info

This is the official Sketch app from Sony. Sketch brings a fun drawing and photo editing experience to anyone who wants to be creative, regardless of skill level. If you need inspiration, the Sketch community is an endless source of digital art for you to explore and enjoy. You can then inspire others by sharing your own art and be a part of the community.

FEATURES
✓ Draw creative sketches using fun brushes and tools
✓ Enhance your pictures and photos with text and free stickers
✓ Build advanced sketches with layers
✓ Zoom to paint fine details
✓ Inspire and get inspiration from other users in the art community
✓ Participate in collaborations and build on the work of others
✓ Back up and sync your drawings to multiple devices

WHAT’S NEW
Sketch is continuously updated and improved. Please use the latest version of Sketch for the best experience. New features include:
– Reintroduced Rainbow tool
– Rainbow fill
– Improved brushes
– Bug fixes and performance improvements

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

  دانلود فایل نصبی – معمولی