دانلود South Park Phone Destroyer v2.9.5 – بازی پارک جنوبی برای اندروید

بازی South Park Phone Destroyer توسط استودیو بازی سازی Ubisoft Entertainment در فروشگاه گوگل پلی به صورت رایگان منتشر شده است. این بازی در سبک استراتژیک می باشد که توانسته با ۵ میلیون دانلود امتیاز ۴٫۴ از ۵٫۰ را در گوگل پلی ثبت کند. در این بازی شما باید تیم خود را از سایبورگ ها، ربات ها،کابوی ها، جادوگران جمع آوری کرده و وارد پارک شوید و به جنگ با دشمنان خود بروید و با پیدا کردن کارت هایی در بازی چندین شخصیت را آزاد می کنید و میتوانید بعد ها از آن شخصیت در بازی استفاده کنید.

بازی South Park Phone Destroyer به صورت کارتی است طوری که به صورت PvP یا ریل تایم به مبارزه واقعی با دشمنان خود بپردازید. در بازی شما با پیدا کردن بیش از ۸۰ کارت و ارتقا آنها به لول نهایی به یک کابوی واقعی تبدیل شوید و با پیدا کردن جادوگران که در بخش هایی از بازی برایتان نمایان می شود به قدرت های خاص دست پیدا کرده و پیروزی را برای تیم خود به ارمغان بیاورید. شما برای اجرا این بازی به اندروید ۴٫۴ و بالاتر نیاز دارید.

South Park Phone Destroyer v2.9.5 Apk+Mod

بازی-south-park-phone-destroyer-اندروید

info

 From South Park Digital Studios comes a real-time battle game like nothing you’ve ever experienced before! Take on Cartman, Kenny, Stan and Kyle in all out mobile mayhem! South Park: Phone Destroyer™ brings you iconic South Park characters, action packed real-time strategy, exploding PvP battles, trademark South Park humor and collectible cards in a perfect mix that’s spicier than Cartman’s chili con carne.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی – معمولی

دانلود فایل نصبی – نسخه مود شده