دانلود بازی اکشن بن بست Standoff Multiplayer 1.12.1 – اندروید

در بازی اکشن و مهیج Standoff Multiplayer شما در یک تیم چند نفره از تک تیراندازها قرار گرفته و در حالات مختلف و چنگ های چریکی شرکت خواهید کرد و می توانید با دانلود Standoff Multiplayer لحظات هیجان انگیز و خونباری را تجربه نمایید. در بخش آنلاین بازی شما می بایستی عملیات مخفی را انجام داده و در حالات مختلف و متعدد برتری خود را نشان دهید. بازی دارای محیط کاربری بسیار هیجان انگیزی می باشد و شما در قالب پلتفرم موبایل می توانید صحنه ها و گرافیک هیجان انگیزی از بازی را نظاره گر باشید.

با دانلود Standoff Multiplayer شما سلاح های مختلفی را در بازی در اختیار خواهید داشت و می توانید با ترکیب این سلاح ها سلاح های بهتری را برای میدان نبرد بسازید. وجود مراحل و ماموریت های بسیار در بازی شرایط لازم را برای ساعت ها بازی هیجان انگیز برای کاربران فراهم می آورد. سیستم رتبه بندی بازی رتبه شما را در میان دوستان شما نشان خواهد داد. بازی روی سیستم عامل اندروید ۲٫۳ و بالاتر نصب و اجرا می شود که کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود Standoff Multiplayer از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایند.

Standoff Multiplayer 1.12.1 Apk + Data

Standoff-Multiplayer-Cover

Standoff-Multiplayer-Screenshot-1  Standoff-Multiplayer-Screenshot-2

info

The incredible online Standoff of two teams in multiplayer sessional shooter. Are you storm trooper, sniper or do you prefer stealth operations? Choose your role and weapons in multiple game modes like Team Deathmatch, Capture The Flag, Arms Race or Sniper Duel and show your supremacy. Overwhelming action, multiplayer and ranking system wouldn’t let you relax.

Play with your friends over the network or online with thousands of players from all over the world!

Changelog :

Fixed issue with working on devices with Mali (Samsung Galaxy J1 (2016), etc),

Fixed connection issue at startup,

Bug fixes

راهنمای نصب

–  فایل نصبی بازی را دانلود کرده و نصب نمایید.

–  فایل دیتا را دانلود کرده و از حالت فشرده خارج نمایید.

–  پوشه دیتا را به طور مستقیم در مسیر Android / Obb کپی نمایید.

–  از بازی لذت ببرید

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی
دانلود دیتا