دانلود بازی ماجرایی خرگوش Sweven 1.2 – اندروید

در بازی Sweven شما طراحی فوق العاده ای از محیط بازی را مشاهده خواهید کرد که شامل ماجراجویی های فراوانی می باشد و شما می توانید با دانلود Sweven در آن غرق شوید. این بازی دارای گرافیک هنری بسیار تاریک و زیبایی می باشد که علاقه مندان به بازی های معنایی می توانند به خوبی از بازی لذت ببرند. بازی دارای راز و رمزهای بسیار تاریکی می باشد که باید در طی مراحل بازی آنها را تجربه نمایید و بتوانید با استفاده از حیوان دست آموز خود راه رسیدن به آخر مراحل را پیدا نمایید. عبور از غارها و پنهان شدن در برخی از قسمت از ویژگی بارز بازی می باشد.

با دانلود Sweven می توانید کنترلر های ساده را در اختیار داشته باشید و بدون مشکل بازی را تجربه نمایید. شما می توانید کنترل های حرکتی را متوجه شده و طوری عمل نمایید که بتوانید از اصطکاک ایجاد شده برای حرکات بهتر استفاده نمایید. بازی به گونه ای می باشد که شما کنترل خرگوش را بدست گرفته و باید با ده ها دشمن و موانع روبرو شده و آنها را شکست دهید. بازی دارای موسیقی دلنشین و جلوه های بصری فوق العاده ای می باشد. بازی روی سیستم عامل اندروید ۵٫۰ و بالاتر نصب و اجرا می شود که کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود Sweven از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایید.

Sweven 1.2 Apk + Data

Sweven-Cover

Sweven  Sweven

info

Sweven is a game from the heart, A game about a bunny finding its way back to mama and papa rabbit. Help us bring the bunny home. Jump over rivers,run through caves, hide in mythical tribal villages. Evade tigers, fight eagles, and ride behemoth fish.

Features:
* Simple controls
* Relaxing music and realistic SFX
* Dark themed graphics with beautiful scenery
* Uses Vulkan & OpenGL 3.0 graphics APIs
Changelog :
* Movement controls should now react and respond better (extra user tips added).
* Fixed the mysterious vanishing whale (stage 2).
* Bunny has some extra friction now to make it easy to push obstacles.
* Sound now pauses with game.
* Other minor fixes.

راهنمای نصب

– فایل نصبی بازی را دانلود کرده و نصب نمایید.
– فایل دیتا را دانلود کرده و از حالت فشرده خارج نمایید.
– پوشه دیتا را به طور مستقیم در مسیر Android / Obb کپی نمایید.
– از بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی – معمولی
دانلود فایل دیتا