دانلود Sword Man – Monster Hunter 1.4.3 – بازی کژوال مرد شمشیرزن برای اندروید

بازی Sword Man یک رقابت هیجان انگیز را به شما می دهد و می توانید شمشیر بازی در سیاه چال را تجربه کنید. بازی دارای زیبایی های خاصی است و می توانید با هیولاها و باس فایت های زیادی روبرو شوید. پاداش ها و اچیومنت ها در بازی با قدرت وجود دارند و باید برای نبرد بهتر در سطوح بالاتر، از آنها استفاده کنید. مناطق پنهان زیادی در بازی وجود دارد و باید با کسب سلاح های قدرتمند تر، خودتان را برای تجربه یک اکشن تمام عیار آماده کنید.

با دانلود Sword Man می توانید گیم پلی ای را تجربه کنید که یقینا اعتیادآور است و می تواند محتوای زیادی را برای شما داشته باشد. قهرمانان زیادی در بازی حاضر هستند و دیالوگ های مطرح شده نیز، با قدرت داستان بازی را شرح می دهد. با کاوش بیشتر، می توانید پیشروی بهتر و جوایز بیشتری را کسب کنید. بنابراین هرچه قدر که حواستان به اشیای مخفی باشد، توفیق بیشتری در بازی کسب خواهید کرد. این بازی روی سیستم عامل اندروید ۴٫۱ و بالاتر نصب و اجرا می شود.

Sword Man – Monster Hunter 1.4.3 Apk + Mod

کاور-Sword-Man

info

Sword Man – Monster Hunter is the most addictive 2D side-scrolling RPG filled with collecting various powerful swords through dungeons such as: Bazeguard, Draughtbane, Katana, Ghostwalker,… and more!

#Exciting gameplay and immersive content
Role in a Bounty Hunter, fight against massive monsters, beat giant bosses, avoid traps, complete heroic quests and get more huge rewards through dungeons! There are many hidden areas somewhere in each dungeon. Explore them and find more rewards.

WHAT’S NEW
▶ WHAT’S NEW IN V1.0.7
Now Zone 4 is available to play
We did collect all the feedbacks, rescale several statistics of monsters & swords
We changed and renewed so many hidden areas of all maps. Let’s try to find out the secret stuffs that we’ve hidden it will help you a lot!!!
Add brand new funny Mini-Modes
Of course, we tried to fix all the bug as we can.
Thank you so much, please keep supporting us!!

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

  دانلود فایل نصبی – معمولی

  دانلود فایل نصبی – مود