دانلود بازی ورزشی Tennis Bits v1 – اندروید

بازی Tennis Bits یا تنیس سه بعدی توسط استودیو بازی سازی PlaySide Studios در فروشگاه گوگل پلی به صورت رایگان منتشر شده است. این بازی در سبک ورزشی می باشد که توانسته با هزار بار دانلود امتیاز ۴٫۵ از ۵٫۰ ار در گوگل پلی ثبت کند. خودتان را برای یک بازی مهیج و سرگرم کننده آماده کنید. در این بازی بیش از ۴۵ شخصیت مختلف وجود دارد، از میان آن ها یکی را انتخاب کنید و وارد مسابقات نفس گیر تنیس شوید. کنترلرهای لمسی بازی به شما امکان حرکت به دو طرف و ضریه زدن به توپ را می دهد.

تنها وظیفه شما در بازی Tennis Bits این است که مسیر توپ را زیر نظر بگیرید و با چپ و راست کردن کارکتر به توپ ضربه بزنید، امتیاز کسب کنید و مراحل را یکی پس از دیگری پیروز شده تا در نهایت تبدیل به یک قهرمان تنیس شوید. در این بازی مود های مختلف از جمله Endless و Challenge وجود دارد که شما می توانید با انتخاب کردن هر یک، ساعت ها سرگرم شوید. وجود زمین های مختلف در بازی تنوع بار برای بازی باز به ارمغان می آورد. در کنار تنوع زمین های بازی، وجود بیش از ۱۰۰۰ کلاه و راکت یکی دیگر از ویژگی های بازی به حساب می آید. شما برای اجرا این بازی به اندروید ۴٫۱ و بالاتر نیاز دارید.

Tennis Bits v1 Apk + Mod

بازی-تنیس-tennis-bits-اندروید

info

Welcome to the world of Tennis Bits! Brought to you be the creators of Bouncy Bits, and Fishy Bits! Have your ever wanted to know who would win between a Jellyfish and a Polar Bear?? Well now you can find out!! Swing your racket, and put on your cheese hat! Climb to the top of the ladder and become the Ultimate Tennis Bits Champion in this awesome Arcade Tennis Experience! Earn coins to unlock a wide range of Characters, Rackets, and Hats to increase your power and rise to the top!

– 45+ Characters to choose from!
– 1000’s of sweet Hat and Racket combinations!
– Challenge mode and an Endless experience keep you going forever and ever and ever!
– Loads of sweet environments, from stadiums to lava pits!
– Supports 13 languages!
– Awesome VO and SFX for every character!

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی – معمولی

دانلود فایل نصبی – مود شده