دانلود بازی شبیه ساز سرمایه دار بزرگ The Big Capitalist 1.4.0 – اندروید

بازی موبایل The Big Capitalist داستان جوان سرمایه داری را نشان می دهد که به دنبال گسترش کسب و کار خودش است و در این راستا شرکت جدید و انحصاری خودش را به پا می کند. یکی از اساسی ترین محصولات این فرد، تولید گندم بیشتر و سرمایه گذاری در این راستا می باشد که در این بازی به خوبی مشخص است و شما نیز باید بتوانید با داستان بازی همسو شوید.

با دانلود این بازی شما در جایگاه مناسبی خواهید بود و می توانید امیال خود را برای رسیدن به پول های بیشتر ارضا کنید. بازی دارای گرافیک بسیار عالی است و با گیم پلی هیجان انگیز می توانید لذت وافری از بازی ببرید. این بازی روی سیستم عامل اندروید ۴٫۱ و بالاتر نصب و اجرا می شود.

The Big Capitalist 1.4.0 Apk

کاور-The-Big-Capitalist

info

Welcome to The Big Capitalist, our Young & Ambitious business investors!
You are in the right place to fulfill your craving of establishing and expanding businesses, and to become the world greatest capitalist!

Start your worldwide monopoly enterprise from the most basic product – wheat. You can accumulate capitals by clicking to produce more wheat, and by investing your money to other industries.

In this idle game, the only thing you need to do is clicking, clicking, clicking, and then watching your capital growing rapidly.

Changelog:
New event is coming soon! Get ready for it! Climb the leaderboard!

اطلاعات فایل
لینک دانلود

  دانلود فایل نصبی – معمولی

رمز فایل

www.downloadha.com